Ваксина срещу рак на шийката на матката

  • 665
  • 2
Опитах с търсачката и с Гугъл, но не намерих каквото ме интересуваше. Имам няколко въпроса:
1. До колко години може да се ваксинира човек?  newsm78 В началото рекламата беше до 26 год., вчера една позната ми каза - до 45, а в някаква статия прочетох - 55 год.
2. Всяка жена ли може да го направи и крие ли това някакви рискове?
3. Правят ли се някакви изследвания предварително?
4. Къде /мускулно, венозно.../ и от кого се поставя ваксината - от личният лекар или от гинеколог?
5. Поема ли се нещо от ЗК? Разбрах, че се прави на няколко пъти, като общо струва към 850 лв.
Предварително благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
за теб ли е? ако да ... късно е... когато не спиш с постояния си партньор просто ползвай презерватив.  baby_neutral
http://framar.bg/product_review.php?id=30010026&from=0&p … C0%CA%D1%C8%CD%C0
Виж целия пост
# 2
Опитах с търсачката и с Гугъл, но не намерих каквото ме интересуваше. Имам няколко въпроса:
1. До колко години може да се ваксинира човек?  newsm78 В началото рекламата беше до 26 год., вчера една позната ми каза - до 45, а в някаква статия прочетох - 55 год.
2. Всяка жена ли може да го направи и крие ли това някакви рискове?
3. Правят ли се някакви изследвания предварително?
4. Къде /мускулно, венозно.../ и от кого се поставя ваксината - от личният лекар или от гинеколог?
5. Поема ли се нещо от ЗК? Разбрах, че се прави на няколко пъти, като общо струва към 850 лв.
Предварително благодаря!   bouquet
Определено не е безопасна има няколко смъртни случая в Европа!
GARDASIL
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия