здравейте!!!:)

  • 3 468
  • 7
ЕТО КЪДЕ СТЕ СЕ ПОТОПИЛИИИ, АМА ВИ ИЗЛОВИХ:)))) Grinning
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ГОТИНИЯ САЙТ НА MAMMA И TATTI:)) Grinning
ГЛЕДАМ, ЧЕ ПАК ТЕКАТ ОПЦИЙЙ ЗА БИРОПИЕНЕ..АМА НЕ КАЗВАТЕ А? Sign Exclamation
Виж целия пост
# 1

Да сте обсъждали скоро темата: "Бирата мехлем за моята душа е!" ?
 Joy  Drunk  cheers
Виж целия пост
# 2
Здравей КИНГ КОНГ!
Какво става с тебе бре човек, не сме се виждали отдавна?
Виж целия пост
# 3
Ei vreme ne mi ostava edna bira da izpiq samo peleni piknq i laina v taq moita ka6ta.
Tiq 5 deca sa kato ma6inki za govna(s izvinenie)ama si e taka de.

A i jenata da vi kaja samo me tormozi:
No6tem vika mi tq ti 6e se griji6 za Karamfil4o 6tot tq go bila nosila 9 meseca(e na kvo preli4a tva mi kajete az da ne sam robot,vse pak na 2 mesta rabota)

Emi oplakah se mersi 4e me izslu6ahte(iz4etohte) haide za sega 4ao
Виж целия пост
# 4
Ei vreme ne mi ostava edna bira da izpiq samo peleni piknq i laina v taq moita ka6ta.
Tiq 5 deca sa kato ma6inki za govna(s izvinenie)ama si e taka de.

A i jenata da vi kaja samo me tormozi:
No6tem vika mi tq ti 6e se griji6 za Karamfil4o 6tot tq go bila nosila 9 meseca(e na kvo preli4a tva mi kajete az da ne sam robot,vse pak na 2 mesta rabota)

Emi oplakah se mersi 4e me izslu6ahte(iz4etohte) haide za sega 4ao
Виж целия пост
# 5
mislya 4e na4ina po koito obsajdate jenite si i decata vi sa pod vsyakakva kritika,v tova li se izrazyava va6eto ba6tinstvo?yavno si nyamate i predstava kakvo e da bade6 roditel,no to vsa6tnost trybva da se useti,a pri vas tova lipsva!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: svetlana
mislya 4e na4ina po koito obsajdate jenite si i decata vi sa pod vsyakakva kritika,v tova li se izrazyava va6eto ba6tinstvo?yavno si nyamate i predstava kakvo e da bade6 roditel,no to vsa6tnost trybva da se useti,a pri vas tova lipsva!

E haide sega, mnogo ni kritikuva6 majete  Grinning Kakvo e da si roditel se u4i v posledstvie sled rajdaneto. A ti ima6 li predstava Confused:  Sign Exclamation
I da ne zabravi6 da se obadi6 kato se rodi bebeto  Laughing  Stuck Out Tongue  Wink
Виж целия пост
# 7
Цитат на: svetlana
mislya 4e na4ina po koito obsajdate jenite si i decata vi sa pod vsyakakva kritika,v tova li se izrazyava va6eto ba6tinstvo?yavno si nyamate i predstava kakvo e da bade6 roditel,no to vsa6tnost trybva da se useti,a pri vas tova lipsva!


Еее, недей така. В тази тема са писали няколко много свястни и истински татковци, които мога да те уверя, че имат прекрасно отношение към жените и децата си.

Това, което предполагам, че те е възмутило, са двата постинга преди твоя, които са дело най-вероятно на "фалшив" татко, на който му е било скучно и се е чудил как би могъл да се впише в един форум за бременност, майчинство, бащинство и т.н.

Просто филтрирай тенденциозните постинги, на които точно това им е целта - да дразнят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия