време е за слънцезащитен крем за лицето

  • 59 275
  • 532
Какъв слънцезащитен крем ползвате за кожа до 25г и трябва ли непременно крема за лице и крема около очите да са от една марка?
Виж целия пост
# 1
Ползвам крем с фактор 15 ( Multirecharge на Биотерм), смятам, че в градска среда е достатъчен. Околоочният не помня дали има фактор newsm78, но винаги нанасям коректор с SPF отгоре. Не смятам, че кремът за лице и този за очи трябва да са на една и съща фирма или от една и съща серия, въпрос на вкус! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз по принцип през цялата година ползвам с фактор сега дневният ми е http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69034&goChar=S,но най вероятно ще включа и Super City Block Ultra Protection SPF 40  на Клиник .
И според мен не задължително да са от една марка кремовете.
Виж целия пост
# 3
Нали консултантите непрекъснато повтарят, че факторът в крема действа само 2 часа. Дано ФДТ наистина да действа по-дълго.
Виж целия пост
# 4
Нали консултантите непрекъснато повтарят, че факторът в крема действа само 2 часа. Дано ФДТ наистина да действа по-дълго.
Сериозно  Shocked това не го знаех.
Виж целия пост
# 5
Нали консултантите непрекъснато повтарят, че факторът в крема действа само 2 часа. Дано ФДТ наистина да действа по-дълго.
Да, това е абсолютно вярно, защо има учудени, то на кремчетата си го пише  Laughing
Сега съм хвърлила око на Кларинс има 8-часова защита с фактор 40.  Mr. Green
Иначе в момента ползвам емулсия вместо дневен крем и отгоре емулсия на Авен с фактор 40.
Виж целия пост
# 6
Нали консултантите непрекъснато повтарят, че факторът в крема действа само 2 часа. Дано ФДТ наистина да действа по-дълго.
Сериозно  Shocked това не го знаех.
Благодаря за информацията - аз също не го знаех.
Виж целия пост
# 7
какво представлява емулсията на Avene - аз ползвам крема им за около очи и съм доволна
Виж целия пост
# 8
Уф, едвам изкопах снимка, ето я емулсията от серията Клийнанс

Леко е кремчето, ако се нанесе малко е ОК. Моята кожа е комбинирана и не "лъсвам" с него. Отгоре слагам фдт, т.е. става за основа, не се рони, не е мазен. Доволна съм , освен другото пише, че се бори със запушените пори, има цинк и нам-си-какво още(все пак е от серията за кожа, предразположена към акне). Има го в аптеките, бил нов крем (действително миналата година го нямаше, ползвах един друг на Авен).
Виж целия пост
# 9
Камамбер много ти благодаря това ще е кремчето
Виж целия пост
# 10
стига бе, как ще е време, още сме февруари! официално не е дошла дори пролетта, та камо ли лятото Shocked
миналото лято бях доволна от авенския крем 50+, изглеждаше като този от снимката на Камамбер Peace
Виж целия пост
# 11
И аз съм в търсене на подходящ слънцезащитен крем. Мисля да си харесам някой  с голям фактор, че съм предразположена към появата на лунички лятото.  Confused
Виж целия пост
# 12
Не е рано. Вчера доста ме напече слънцето. Миналата година ползвах орифлеймски, тази още не съм правила покупки.
Виж целия пост
# 13
И аз съм в търсене на подходящ слънцезащитен крем. Мисля да си харесам някой  с голям фактор, че съм предразположена към появата на лунички лятото.  Confused

aз също се чудя какъв да избера...вече е време да се замисля за 25-30 фактор  Confused засега ползвам 15 фактор.ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 14
аз целогодишно ползвам крем с фактор и засега зимният с 15 СПФ ми се вижда достатъчен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия