болки в гърлото

  • 151 337
  • 81
Ох, момичета, започвам да пиша със свито сърце.
Имам ужасни болки в гърлото, сякаш нещо е заседнало там и не ми дава възможност да дишам. Изчетох доста за симптомите ми и никак не съм обнадеждена. Утре съм на лекар, а толкова ми е страх от диагнозата. Чувствам се ужасно уплашена. Страхувам се не за себе си, а за двете си прекрасни дечица. Sad Дано Господ бъде милостив  Praynig Желая късмет на всички ви и никакви болести.
Виж целия пост
# 1
УСПЕХ утре и не мисли наи лошото.пиши утре Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 2
Бъди оптимист, дано не е нищо притеснително! Hug
Виж целия пост
# 3
Ох, момичета, започвам да пиша със свито сърце.
Имам ужасни болки в гърлото, сякаш нещо е заседнало там и не ми дава възможност да дишам. Изчетох доста за симптомите ми и никак не съм обнадеждена. Утре съм на лекар, а толкова ми е страх от диагнозата. Чувствам се ужасно уплашена. Страхувам се не за себе си, а за двете си прекрасни дечица. Sad Дано Господ бъде милостив  Praynig Желая късмет на всички ви и никакви болести.

Човек като не се чувства добре, обикновено е песимистично настроен и мисли най-лошото. Сигурно не е толкова сериозно.
Успех и пиши!
Виж целия пост
# 4
какво каза лекарят?
Виж целия пост
# 5
още не мога да вляза при някой лекар - работят с часове, и най-успешно се записах за утре от 15.30. Още един ден в невидение...
Виж целия пост
# 6
днес минах преглед при ендокринолог и специалист уши, нос, гърло. и двамата се произнесоха, че няма нищо и няма причина за тази болка. Но честно да ви кажа и в момента ужасно ме боли и трудно дишам. Мисля да не се отказвам, и да потърся и други мнения, защото когато има болка, значи има причина за нея. успех на всички и никакви болести!
Виж целия пост
# 7
днес минах преглед при ендокринолог и специалист уши, нос, гърло. и двамата се произнесоха, че няма нищо и няма причина за тази болка.

Все пак, това звучи успокоително  thumbsup
Виж целия пост
# 8
Сега пък ми предписаха антибиотик и след като го изпия, отново на преглед. Божа работа! Каквото такова... Sad
Виж целия пост
# 9
Божа работа! Каквото такова... Sad

Звучиш като обречена...Я по-ведро  Wink И аз бях на антибиотик заради гнойна ангина и жестока болка в гърлото миналата седмица. Изпих си го, мина ми и даже вече забравих  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Това което ме притеснява е, че всички доктори през които минах, твърдят че ми няма нищо и че съм добре, а аз наистина чувствам някаква топка в гърлото и ме боли ужасно. Ето това ме тревожи, че "нищо ми няма".
Виж целия пост
# 11
Направи си ехограф на щитовидната жлеза.Няма нужда да чакаш за направление , защото не се поема от здравната каса. Успех дано да няма нищо обезпокоително!
Виж целия пост
# 12
Направих си преглед на ехограх за щитовидната, всичко е наред там. Проблема явно е нещо друго... още никой не може да го открие
Виж целия пост
# 13
И така си ходя аз от кабинет на кабинет и никой не ми поставя диагноза, а болката ми не спира. Вече не зная  към какъв доктор да се обърна, а времето минава и лечението се забавя. Всеки ми казва - нищо ти няма, ама на мене хич не ми е розово. Просто боли...
Да не забравя да се похваля и с купищата лекарства, които ми бяха изписани, част от които вече погълнах. Close
Виж целия пост
# 14
Преди време получих за първи път усещане в гърлото все едно някой ме стиска, но определено не беше болка. Правих си гърлен секрет, ехограф-нищо. Накрая личната каза, че може да е от стрес. След като родих също съм имала подобни усещания, но вече по- скоро не им обръщам внимание. Надявам се при теб всичко да е наред!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия