Да посетя гинеколога си или да оставя нещата на природата

  • 5 143
  • 80
Мили момичета, имам нужда от вашата помощ!
Напоследък цикъла ми е много объркан.Идва ми два пъти за един месец, като единия път е  леко кърваво течение, а другия си е нормален мензис.Понякога ми закъснява с няколко дни и после ми идва нормално.Някакъв хаос е напоследък организма ми.
Сега проблема е, че имам закъснение.Трябваше да ми дойде на 20ти, като този месец всичко си беше нормално-т.е. не ми е идвало два пъти.На 21ви януари ми беше миналата менструация, а по принцип ми е през 30тина дни.Направих си два теста и те бяха положителни и то с две тлъсти черти.Това беше на 3тия ден закъснение.Днес обаче прокървих.Корема ме боли малко, а кръста много.Чувствам се като пребита.Кървенето е леко и тъмнокафяво.Точно като на спазми-през 2-3 часа прокървявам леко и това е.Не ми е тръгнало като нормална менструация.

Преди една година направих спонтанен аборт, съвсем в начална бременност.Имах положителни тестове и след 2 седмици закъснение потвърдиха бременност на ехограф, но веднага след прегледа прокървих.Отидох в болница, прегледаха ме  и кюртираха.

Сега се притеснявам от две неща: ако съм бременна, но правя отново спонтанен не искам пак да ме подлагат на кюртаж, преживях го много зле и месеци наред се съвземах.Дали ще може да се изчисти сам организма и след две седмици например да отида на преглед, за да проверя дали всичко е наред?Другото, което ме притеснява е да не би да не съм изхвърлила още ембриончето и да има шанс с лекарства да се задържи бременността?

Ох, много съм объркана и не знам какво да правя CryДали мога да откажа кюртаж, ако ми кажат че е отново мисед?

След сина ми това е третото ми разочарование.Правиме опити от 3 години и всяка година по една неуспешна бременност.Чувствам се много зле психически вече, нямам сила Cry Cry Cry.Моля ви за помощ Hug
Виж целия пост
# 1
Ох, Руми, тичай на лекар  Hug. Ако има бременност (дано!), трябва да ти се обърне внимание. Понякога има какво да се направи, за да се спаси ембриончето. Ако не дай Боже  Praynig е спонтанен, тогава ще му мислиш как да процедираш.
Виж целия пост
# 2
Мила отивай на лекар. Това прокървяване не е случайно, а след като имаш два + теста не може да се говори за имплантационно зацапване. Отиди на лекар ако искаш не ходи при този, който обикновено те гледа, а при някой друг. Трябва да ти обърнат внимание, и да ти предпишаъ нещо за задържане. Това е моето скромно мнение, ако греше за нещо моля някой да ме поправи  Praynig Дано всичко се развие добре  Praynig
Виж целия пост
# 3
Бягай на лекар!
Не е късно да се спаси бременността.
И аз имах зацапване, ама то сега крещи от леглото си, че иска навън hahaha...
Стискам ти палци и пиши какво става Praynig.
Виж целия пост
# 4
Единственото разумно нещо което трябва да направиш в случая е да отидеш на лекар по възможно най-бързия начин, остави всички мисли и разсъждения за после Peace
Виж целия пост
# 5
Имаш проблем и трябва да се намери причината.
Ако загубиш тази бременност пиши на д-р Конова.
Виж целия пост
# 6
Задължително на лекар! Дано всичко се размине, но ако стане беля, подкрепям Лали за сериозни изследвания. Стискам палци всичко да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 7
И аз подкрепям всичко казано до момента , мисля че лекар би могъл да ти помогне с адекватно решение , хапчета за задържанеи т.н.
Бори се за мечтата си , успех  Praynig
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви от сърце! Hug
18ч. съм при моя доктор довечера, после ще пиша да ви кажа какво е станало.
Моля ви стискайте ми палци всичко да приключи по най-добрия начин Praynig
Виж целия пост
# 9
Стискам палци Руме като те чета виждам,че си преживяла доста дано този път всичко да е наред  Praynig
Ще чакаме да кажеш как е минало при доки  Peace
Виж целия пост
# 10
Rumito  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 11
Rumito, стискам ти палци, дано този път всичко да е наред  Praynig

Виж целия пост
# 12
Rumito, стискам ти палци, дано този път всичко да е наред  Praynig


Peace

Аз също стискам палци всичко да е ОК Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 13
Дано този път всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 14
Имаш моите стиснати палци  Hug  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия