Къде да отида?

  • 593
  • 3
Здравейте момичета !!!
Бременна съм в 6- 7 г.с., но още не съм ходила на лекар, а е установено само чрез 2 теста. Днес личната лекарка ми даде направление, като ми  препоръча д-р Иван Димитров, но при него има часове чак за 18.05..... А аз имам чести болки в корема, и по-точно в областта на яйчниците и съм притеснена ...не мога да чакам още седмица. Бихте ли ми препоръчали лекар?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Не е ненормално да имаш такива болки, така че би могла да изчакаш една седмица. Ако все пак много държиш разгледай Здравния справочник, там има безброй координати на лекари Simple Smile
Желая ти лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 2
Ако става въпрос за д-р Иван Димитров от 14 п-ка обади му се по телефона и подробно му обясни за какво става въпрос - мисля, че няма да откаже да те прегледа още днес.

Когато на мен ми закъсня, а теста ми показваше, че не съм бременна аз много се притесних. Моя приятелка ми го препоръча и аз му се обадих, и като му обясних за какво става дума той ме прие още същия ден в обедната си почивка.

Цялата бременност ми проследи и досега ходя при него, и ако е спешно винаги измисля как да ме вмъкне в часовете си, за да ме прегледа.

п.п. Първият път си платих за прегледа, защото нямах възможност за 2 часа да отида до личната лекарка, но след това съм ходила само с направления.
Виж целия пост
# 3
бих изчакала за добър лекар 1 седмица - мисля че не е толкова важно да идеш веднага където и да е а да идеш там където ще се погрижат добре за теб. И аз чакам за час 3-4 седмици и затова си записвам часовете всеки път за следващия път и така си влизаме в ритъма с прегледите  Wink  успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия