Къде сондирахте запушен слъзен канал?

  • 815
  • 3
Здравейте мами вече сме подщи 1 годинка и с масажи и капки не се оправя това око, моля за съвет майките извършили тази процедура да ми обеснят какво представлява с каква упойка и къде. благодаря
Виж целия пост
# 1
Здравей,моят син беше със запушено слъзно каналче.Направиха му интервенцията в Очна клиника във Варна.Не е нещо страшно.Първо направихме консултация с лекарката,която щеше да я прави.После направихме изследванията,които бяха назначени и с тях отидохме в клиниката в деня ,за който се бяхме разбрали.Малчо беше на 9 месеца.Приеха ни сутринта,сложиха му пълна упойка и след около 30-40 минути ми го донесоха.Няма как да е с местна упойка,защото децата са малки и все пак им "бъркат" в нослето.Общо взето тогава ми обясниха,че процедурата представлява вкарване на сонда през нослето,отпушване на канала и изтегляне на секрета.
Трябваха му около два часа да излезне от упойката,което стана много лесно,изписаха ни и се прибрахме.След това слагахме десет дена антибиотик и се оправихме.За щастие от тогава се сме имали проблем.
Успех,ако решита да правите сондиране.Ние нямахме избор,защото нито от масажи,нито от капки минаваше.
Виж целия пост
# 2
Никой  ли е нямал този проблем?
Виж целия пост
# 3
Здравей!
Ние преди два месеца правихме сондиране на малкия в Очно отделение на Александровска болница.Няма нищо страшно.Упойката представлява райски газ.Първо минаваш на преглед в Детски очен кабинет, назначават ти ден за операция и ти дават списък с изследвания.В деня на операцията  рано сутринта приемат детенце,преглеждат го,говорите с анестезиолога и  цялата процедура  т.нар. операция трае около 5-10 мин. и ти връщат детенцето !След около  2 часа ви изписват !
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия