среден отит

  • 1 230
  • 7
синът ми боледува от хрема,и полу4и отит със изти4ане на секрет от ушите.изписаха ми само капки за уши,и ми казаха 4е е нормално при децата така да се полу4и.вие как мислите,на мен ми се струва опасно.
Виж целия пост
# 1
аз мисля,че трябва да пие антибиотик.защо не го заведете при друг лекар-още една консултация няма да навреди
Виж целия пост
# 2
Поискай второ мнение.
Виж целия пост
# 3

Кой е прегледал детето-джипито или унг?
Аз мисля, че ако наистина секрета е от средното ухо трябва да пие антибиотик.
И скорошно оздравяване! Peace
Виж целия пост
# 4
Нещо не се "връзва"....Изтичане на секрет и капки за уши....Да го прегледа УНГ доктор, ако не е.
Виж целия пост
# 5
ПРЕГЛЕДАХА ГО И НАПРАВИХА ПОСЯВКА НА СЕКРЕТА.СЕГА САМО СЛАГАМ АБ.КАПКИ.МНОГО СЕ СТРАХУВАМ ДА НЕ СИ ИЗГУБИ СЛУХА,ЗА6ОТО ТОВА СЕ СЛУ4ВА ЗА ВТОРИ ПЪТ.
Виж целия пост
# 6
Deteto mi e na 1god.i 2meseca ,predi niakolko no6ti plaka mnogo,vidiah 4e u6enceto go boli i go zavedoh na u6i,nos,gurlo-kaza 4e imam 0tit ,izpisa ni kapki za nos,kapki za u6i,antihistamin(zirtek) i antibiotik-Augmentin(pie go ve4e 7 den.Dava golemi uslojnenia tozi otit,taka ,4e ...vzemete merki........
Виж целия пост
# 7
ако е гноен среден отит,а не катарален,е необходимо прием на антибиотик поне 10 дни,капки за нос и уши,антихистамин и следене от УНГ задължително.Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия