може ли да се вари АМ

  • 1 539
  • 20
може ли да се вари АМ? все още не искам да им давам краве мляко и лекарката ми каза да правя грис, нищасте с АМ, като да го варя. Вие варите ли АМ?
Виж целия пост
# 1
Не, не може. Водата не бива да надвишава 40-50 градуса. Вариш каквото искаш с вода и след като се охлади, добавяш АМ.
Виж целия пост
# 2
До колкото знам не се вари!И не бива да се кипва...Защо не го правиш с водичка?Не съм правила грис  и нишесте още и не знам но за АМ знам че не се вари.Ако има мама с такъв опит нека да сподели,но май е по добре с водичка от колкото кипнато АМ!
Виж целия пост
# 3
Не се вари АМ
Виж целия пост
# 4
Както са ти казали,АМ не се вари!Грисът и нишестето се правят,като се варят с вода и като поизстинат малко се добавят по 1-2 лъжички АМ.
Виж целия пост
# 5

което е изрично указано в упътването Peace
Виж целия пост
# 6
Четете упьтването по опаковките...  Wink Не се вари АМ.  Peace
Виж целия пост
# 7
Неслучайно на опаковките на АМ пише определена температура за водата.АМ не се вари и не се прави с гореща вода ,защото придобива горчив вкус.
Виж целия пост
# 8
Не, не може. Водата не бива да надвишава 40-50 градуса. Вариш каквото искаш с вода и след като се охлади, добавяш АМ.
точно така
Виж целия пост
# 9
Ще му избягат всички витамини, ако го кипнеш. Както са ти казали вече-правиш грис или ориз и като изстинат-сухо АМ, колкото прецениш.
Виж целия пост
# 10
Има специални АМ с варене. Не съм ползвала и не знам марката. Всички останали не се варят.
Виж целия пост
# 11
Има специални АМ с варене. Не съм ползвала и не знам марката.

Бря, това е нещо супер ново. За първи път чувам за тях. Мисля, че няма такова чудо все още  Laughing
Виж целия пост
# 12
Има специални АМ с варене. Не съм ползвала и не знам марката.

Бря, това е нещо супер ново. За първи път чувам за тях. Мисля, че няма такова чудо все още  Laughing

Бре, бях го чела из форума преди година. Иначе няма от къде да го измисля.  Confused
Виж целия пост
# 13
Вероятно си чела за едно предаване Бон-апети, в което някаква лекарка е казала, че такива съществуват, но така и не се разбули мистерията кои ще да са тези АМ за варене.
Никой досега не е писал, да ги е открил.
Виж целия пост
# 14
Вероятно си чела за едно предаване Бон-апети, в което някаква лекарка е казала, че такива съществуват, но така и не се разбули мистерията кои ще да са тези АМ за варене.
Никой досега не е писал, да ги е открил.

Възможно е. Понякога източника на информация ми се губи.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия