Фитнес-зала в кв. "Ив. Вазов"

  • 4 211
  • 5
Здравейте момичета,
ще се радвам, ако някоя от вас познава квартала и знае къде има фитнес-зали. Работя в кв. "Иван Вазов" и ми се иска в обедната почивка да ходя на фитнес, но трябва да ми е близко до офиса, че обедната не е безкрайна Simple Smile Спартак не ми е много близко, имам петнайсетина минутки път до там в едната посока. Та 15 + 15 - половин час в ходене до там и обратно ще ми е. Ако знаете за някоя зала в района на ИНГ Банк, Училището по текстил, 47 СОУ - казвайте!

На стадион Раковски дали има фитнес, знае ли някой? Там не съм се сещала да проверя. По-близко ми е от комплекс Спартак.

Заприличала съм на плазмодий от както тръгнах на работа - по цял ден седене пред компютъра, почти никакво движение нямам. Искам да се хвана в ръце и да се пораздвижа малко, нужна ми е по-голяма физическа активност през седмицата. Тичането с малкия  събота и неделя не ми е достатъчно.
Опитвах да ходя на фитнес вечер след работа в квартала, в който живея, но вечер съм направо скапана и заспивам на уредите.

Помагайте!
Виж целия пост
# 1
На "Раковски" има фитнес, но той е от типа "мъжки, потни" - там май наистина не тренират жени и има уреди за помпане.... Поне беше така преди няколко години. Идва лято - защо не ползваш стадиона там - долу е макадан,който е перфектен за тичане, стълбичките са супер за надолу-нагоре...

Иначе най-близките фитнес центрове, за които се сещам са по-далече от "сПАРТАК" - the Gym в Стрелбище и един на ул. Йордан Йовков - пак в Стрелбище-този е по-близо от "Спартак", защото може да взимаш 7цата за една спирка.
Виж целия пост
# 2
И аз се сетих само за The Gym. Може би след работа?
Виж целия пост
# 3
Все ще се измисли вариант. В най-лошия случай ще ходя до Спартак Sad Но се надявах да има някоя малка фитнес-заличка наоколо, която да не съм видяла...

Преди година опитвах и варианта, да ходя след работа, но вечер съм скапана и никаква тренировка не ставаше. Пък и гледам вечер да се прибирам направо вкъщи заради малчо.

get_real, къде горе-долу на ул. "Йордан Йовков" е този фитнес, за който говориш? В бгмапс видях, че уличката е малка, ще се разходя до там да видя как е. Това е добър вариант, не ми е толкова далеко.
Виж целия пост
# 4
Ами магазинът ми е на №20, а фитнесът е в един висок блок малко след това - може би се пада 22 или 24 - точно срещу триъгълната градинка....
Виж целия пост
# 5
Благодаря за обяснението, ориентирах се по картата къде е и ще мина да го видя и най-вече да видя колко ми е пътя до там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия