Ний сме моми норвежанки, измамени от любов :) :)- 21

  • 14 880
  • 297
 


Добре дошли в новата тема, момичета!!!











Ето и предишните темички   bouquet

Norge 1
Norge 2
Norge 3
Norge 4
Norge 5
Norge 6
Norge 7
Norge 8
Norge 9
Norge10
Norge11
Norge 12
Norge13
Norge14
Norge 15
Norge 16
Norge 17
Norge 18
Norge 19
Norge 20

Виж целия пост
# 1
Бобченка,бравоо за великото и проникновено заглавие на новата тема!  bouquet Grinning
Как всичко казва...измамени и прецакани да живеем на студа ,заради едната лИбофф! Mr. Green Twisted Evil Rolling Eyes Joy
Виж целия пост
# 2
щастлива, тогава успех. Скъпо си е тук, ама зависи, човек какво включи. А можеш да си купиш рокля от БГ и така да спестиш пари, както и други детайли, покани, украса евентуално... За партито, мисля, че в селскапслокале излиза около 300-500 НОК на човек. Фотографирането за албум дето Винска е споменала се прави в студио и може и външни снимки, но не е самата сватба. Ако искаш фотограф да ви следва през цялата сватба, трябва да си наемете отделно, но мисля, че в повечето случай е някой приятел.

Ооо, Норич...  Hug
Виж целия пост
# 3
HugВикам да ви навестя за малко!

Славе,ти нали тайна щеше да пазиш,бе,не се стърпя гледам Wink Laughing,хайде честито тогава.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ще взема и аз да се пренеса в чат темата, ама не мога да ви смогвам на темпото, все пак някой сме на работа  Wink Трябват ми подредени постове по същество за да успявам да следя, иначе става манджа с грозде...   Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ще взема и аз да се пренеса в чат темата, ама не мога да ви смогвам на темпото, все пак някой сме на работа  Wink Трябват ми подредени постове по същество за да успявам да следя, иначе става манджа с грозде...   Simple Smile
Ами идвай,откога тЪ каним. HugТя и Сливка работи,и Винце,и Joel,и другите... ,aз натам отивам дори,това са последните ми свободни дни ! Rolling Eyes
То не е нужно да сме сериозни там,кой както и когато иска си влиза,има само един минус,може да забравиш българския правопис .. Joy hahaha
Виж целия пост
# 6
Хайде да се разпиша и аз. Wink

Бобче, браво!  Hug
Виж целия пост
# 7
Оооо, я кажи кажи... ще почваш работа а?  Simple Smile
Аз не казвам за сериозни, ама кат вляза и ми се взима акъла, трябва ми време да се опиентирам, кой, какво, как и защо е казал за да се включа адекватно. Иначе става писане заради самото писане, пък аз нещо там не съм много силна  Wink Те изброените може и да работят ама не пишат от работа (май), а аз - да...  Laughing
Виж целия пост
# 8
Бобче, браво за заглавието, много си е точно даже   bouquet Joy
Норче, ами аз реших да питам някои неща така уж невинно, пък теб не можах да те заблудя  Hug hahaha
Ама ще говорим повече утре Simple Smile
Палачинке, роклята ще е от България, да, дори знам от къде точно  Peace
Аз събирам информация сега, пък решенията ще се взимат после Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Оооо, я кажи кажи... ще почваш работа а?  Simple Smile
Аз не казвам за сериозни, ама кат вляза и ми се взима акъла, трябва ми време да се опиентирам, кой, какво, как и защо е казал за да се включа адекватно. Иначе става писане заради самото писане, пък аз нещо там не съм много силна  Wink Те изброените може и да работят ама не пишат от работа (май), а аз - да...  Laughing
Ами много дълго се проточи моето  възстановяване(след катастрофата) и адаптация (след България),пък и съм капризна и избирам дълго,ама скоро вече край на дългата ваканция,да допринеса и аз малко за държавата!  Wink
А ние се лафим, ей така,да става весело...,че животът е много сериозен иначе,трябва да се разтоварим някак. Thinking
Норче, ами аз реших да питам някои неща така уж невинно, пък теб не можах да те заблудя  Hug hahaha
Ами то не беше трудно да се досетя Wink,утре чакаме и подробностите. bowuu Joy
Виж целия пост
# 10
Не е истина ,тия норвежанци искат да ми съдерат кожата от гърба  Joy Joy
От ТНТ ми искат 1060 крони за 2 листа хартия до БГ да занесат..няма ли някой да си ходи от вас тия дниииии....или пък кажета с Постен как стоят нещата..нещо препоръчано или по бърза поща имат ли  newsm78
Бобче -   bouquet
Ми тъй де моми сме..не всички са мами още....пък и не всички сме измамени от любов  Joy
Марийооооооооооо къде си да удариш едно рамо  Laughing
за спамо-чата - не моа ви следя..1000 теми са ми на главата..а трябва и глътка въздух да поемам от време на време  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
деата, имат разбира се, ама не стига супер бързо, но препоръчано съм пращала какво ли не и ми е стигало без проблем. Илиза ми 50-100 НОК зависи колко е тежко писмото.
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug
Бобченка  Laughing  bouquet
Аз бях малко на работа и сега да оправя тук и на курс
Утре сефте ще работя пълен работен ден,имало много болни-е еми да си седят у тях тогава,защото искам мнооооооого крони да направя  Laughing Crazy
Лек ден ви желая,довечера може пак да се разпиша
Виж целия пост
# 13
палачинке- а за колко дни горе долу стига ..имаш ли представа  Hug ..поуспокои ме с тез думи  Peace
Виж целия пост
# 14
Ами отдавна не съм пращала ама за 10тина дни стига... а и като е препоръчано няма как да не стигне уж. Така че, спокойно. Но все пак аз 100% вяра на пощата нямам, така че никога не пращам документи, които са ми жизнено важни с поща, а само с фирма. Но иначе, билети, пълномощни, свидетелство за раждане и подобни съм пращала и получавала без проблем. Само обикновена поща ми се е губила в отделни случаи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия