дали е алергиа????

  • 781
  • 3
Здравейте,моето бебе е на 4 месеца и 3 три дни, преди 2 седмици и се появиха ситни 4ервени пъпчици по цялото тяло и люспеща се кожа на лицето. Като пипам кожичката и е много суха мажа я редовно с овлажнител за бебета,пъпките изчезнаха а сухата кожа си стои. Но от два дни пак се появиха тези пъпчици и мисля 4е това е алергиа,но незнам от какво тъй като ям всеки ден почти една и съща храна и досега не се е обринвала? Кои храни според вас водят до алергиа?
Можете ли да ми опишете симптомите на непомосимост към млякото от бебетата?
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
забравих да добавя, бебето ми е само на кърма, по някой път има слуз в акото. Изхожда се по 2 или 3 пъти на ден цвета е жълто-оранжев.
Виж целия пост
# 2
Някои деца особено тези с по-светла кожа имат и по-суха кожа, но това не винаги е алергия.
Ако го кърмите е добре да спрете млякото, цитросовите плодове, шоколад, колбаси и риба.
Алергията към белтъка на кравето мляко се изразява с изразени обриви, разтройство и често ненаддаване на тегло. Само сухата кожа с този ситен обрив не е задължително да е алергия. Можете да го мажете с крем Ексомега, който е преднозначен за мазане на големи повърхности, няма кортизон и този тип кожа се повлиява много добре.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви доктор Слънчева за съвета,сега съм по спокойна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия