Помогнете... (за всички който редовно поръчват от Laredoute.fr)

  • 525
  • 5
Здравейте на всички който са си направили труда да ми помогнат Simple Smile Аз от около месец разбрах за този сайт... Проблема ми е, че хал хабер си нямам от Френски още по-малко, че съм от онези хора който са настроени адски скиптично към нещо подобно - сайта и трето, че нямам карта на Райфаизен Банк, ЦКБ, СЖ Експресбанк... Понеже живея в малък град картите ни са съобразени с малкото банки които имаме в града а именно ОББ...
... Та искам да помоля някои който е поръчвал поне 2-3 пъти а не като мен Embarassed и който живее във Варна, (а може и областа) дори и във Добрич да си поделим таксата за колетчето ако трябва даже цялата ще платя  Simple Smile.. Просто искам да опитам... много съм се зарибила.. Ще чакам с нетърпение  предложения. smile3525
Виж целия пост
# 1
Иди в темата .На първа страница са написани моми4етата на които можеш да поръ4аш.
Виж целия пост
# 2
Извинявай за въпроса, но коя тема, че току що се регнах... Blush
Виж целия пост
# 3
Ами на първа страница е в този подфорум! Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269958.0
И първо прочети първия пост!!!
Виж целия пост
# 4
Там няма човек за моя регион
Виж целия пост
# 5
Можеш да поръчаш от някое от момичетата там,ако няма от твоя град,като пристигне поръчката тя ще ти ги прати по пощата и готово Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия