Не мога да се мотивирам и да започна

  • 976
  • 11
Ох, девойки не знам как да започна - ден след ден едно и също, отчаяна съм вече. издържам два три дена на режим и после пак същото. имам много стресове и ядове напоследък,. но това не ме оправдава. не знам как да се промени това. а вече пролетта реално си идва .
мятам се от режим на режим и нищо не спазвам като хората. даже не знам от какво да започна ,  толкова съм разфокусирана. аз издържа ли първата седмица после ми е лесно. най много ме е яд, защото искам да спортувам. по принцип обичам много, и имам нужда, но сега по една или друга причина отлагам и така и не стигам до фитнеса Sad
Виж целия пост
# 1
Много сме така, за съжаление. Аз също. Не знам как да ти помогна със съвет, след като не се справям сама със себе си  Confused
Виж целия пост
# 2
уф , то проблемът е, че аз и така съм си хубава. хубава хубава ама дебеличка. и липсва нужната мотивация. а аз обичам да се храня със здравословни храни, обичам и да спортуввам. просто освен здравословните си хапвам и шоколад, а спортуването все е от утре, защото съм уж заета. ами на нищо не прилича моето!!! не е като да спазвам драконов режим и после да се натъпча от глад. аз просто и разумен режим не мога да спазвам  Confused
Виж целия пост
# 3
Не си поставяй много високо летвата като за начало.. Peace
Премахни сладкото изцяло поне за седмица, после намали порциите, замени хляба с диетичен, може да са на пръв поглед малки неща, но ти спестявят доста калории. После малко по малко ще почнеш да влизаш в ритъм и сама да си налагаш да си на режим.всяко начало е трудно Peace
За спортуването и на мен ми е проблем, но си го налагам насила.
Виж целия пост
# 4
Силна воля. Наложи си, че в този ден и час си на фитнес... така както например ходиш на работа или училище, задължения които не се отлагат. Peace
Виж целия пост
# 5
айде тука публично, тържествено обещавам утре на фитнес , и никакъв шоколад!! и никакво газирано и нищо тестено или пържено. ако ме няма от утре , се крия от срам  Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз мога да те мотивирам Mr. Green
Виж целия пост
# 7
как?? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Поци, а до Варна прескачаш ли, та да се присламча и аз към мотивировката ти?!? Mr. Green
Сега сериозно -  от около седмица ходя на фитнес...Най-трудно ми е да тръгна за там.То, аз съм си и захлюпена комплексарка, ама отида ли - почвам си упражненията и от нищо вече не ми пука! WinkДори ми е приятно и забавно!Зяпам другите! Laughing
С храната и аз на моменти губя мотивация...Много ме е яд, когато цяла седмица съм си спазвала режима, а се издъня през уикенда... Twisted EvilАма, хора сме все пак...Просто почвам отново, чета из темите, надъхвам се и така!
Успех ти желая! Hug
Виж целия пост
# 9
И аз нямам воля за диети и затова вече не спазвам такива, да не говорим, че не мога без шоколад. Ходя на фитнес, поне за това имам мотивация.
Виж целия пост
# 10
Поци, а до Варна прескачаш ли, та да се присламча и аз към мотивировката ти?!? Mr. Green
Сега сериозно -  от около седмица ходя на фитнес...Най-трудно ми е да тръгна за там.То, аз съм си и захлюпена комплексарка, ама отида ли - почвам си упражненията и от нищо вече не ми пука! WinkДори ми е приятно и забавно!Зяпам другите! Laughing
С храната и аз на моменти губя мотивация...Много ме е яд, когато цяла седмица съм си спазвала режима, а се издъня през уикенда... Twisted EvilАма, хора сме все пак...Просто почвам отново, чета из темите, надъхвам се и така!
Успех ти желая! Hug

Дааааааааааа,прескачам Laughing
Виж целия пост
# 11
ами приеми го така:
трудно сега-по бански налято   newsm08
или лесно сега-срам на лято  newsm43
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия