Ще спим в яслата?!.... Как?

  • 575
  • 7
Имам си въпросче, което ме тормози много. От 3 седмици ходим на ясла, но заради празниците не бяха пълни седмици. Лелките в яслата казаха,че се справяме чудесно, храним се, играем и вече е време да спим там. Това което ме притеснява е как ще стане това? От бебе Алекс е свикнала да заспива сама в стаята без да я държа на ръце и да е напълно сама. А там ще има други деца, ще има ревове, истериии.... Ужас! Ще ми се да споделите мнение, как е било при вас. Кога са свикнали децата да спят в яслата? Ако е имало проблеми как са били решавани?
Знам, че рано или късно ще спи там, но ми се ще да помогна на беба да свикне по- бързо и  лесно без сътресения.
благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай. Аз Адриан от ден първи го оставих за цял ден. Взех сиго вечертра, казаха ми, че спал и ял САМ( как става този номер като той и лъжица не можеше да държи). След 1 седмица свали милия 1 кг( защото се храни САМ Laughing ) и то като ти дойде зора се научаваш на всичко. Сега вече 2 месеца има страхотен напредък, говори, храни се без проблем, спи сам в легло
Виж целия пост
# 2
леле как завиждам...  Grinning как искам скоро и ние да се оправяме така сами. Виждам я че иска милата, ама като е мъничка... Както и да е, дано да и дойде скоро времето... Simple Smile
Виж целия пост
# 3
не е малка, тамън е
оставяй я по цял ден, няма смисъл да я взимаш на обед
Виж целия пост
# 4
При нас се налага от ден първи да спи в яслата. Също се притеснявам как ще спи, макар че повече ме вълнува яденето там. Ако не спи в яслата значи ще заспи по-рано вкъщи, което мен много ме устройва, защото Бо не заспива вечер преди 23 часа.
Виж целия пост
# 5
Аз също много се притеснявах как ще спи, защото вкъщи заспива с биби и шишета, а там няма такива лиготии. Но си е спяла, даже е от първите, които заспиват. Само дето вкъщи наобед спи по 3-4 часа, а там сигурно по 1-2часа и понякога след ясла е страшно изморена и много крива
Виж целия пост
# 6
Оги също е свикнал да заспива сам. От тази седмица го оставям да спи в яслата.
Занесохме му едно малко мече и не е имал никакви проблеми със заспиването.
Госпожата даже го хвали, че след сън се излежава в леглото... има на кой да прилича  Wink
Не се притеснявай, ще свикне детенце  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
На третия ден я оставих да спи в яслата , а беше само на десет месеца .
Не е имало проблем със заспиването , в яслата важи закона на подражанието , като си легнат всички , рядко някое да не заспи . Тогава знам , че просто го извеждат от спалнята и го оставят да си играе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия