Кога спряха да искат АМ преди лягане децата ви?

  • 1 298
  • 33
Моята дъщеричка от 2 вечери вече неиска млякото си преди лягане-пиеше по 90мл.Тя сутрин закусва  с попара,на обяд сме на готвено,следобедна закуска кремче,вечер пак манджичка и от две вечери неиска да пие мляко.Та въпроса ми е вашите дечица пият ли още АМ?И проблем ли е че вече не го иска.Забравих да спомена,че междухраненията вечно си яде по нещо било солети или други неща,пие сокче и това е.
Виж целия пост
# 1
Синът ми е на година и 3 месеца, още пие мляко преди заспиване, както и преди да заспи през деня - два пъти по 180. Много му харесва на вкус. Но някои деца го отказват много по-рано. Няма проблем като даваш сирене, кисело мляко....
Виж целия пост
# 2
Точно на вашата възраст го отказахме!
Виж целия пост
# 3
Велизар си пие вечер млякото към 20:30 или 21:00 ч., но не вечеря нищо друго.И той понякога хапва солета или бисквита.Понеже ходи на ясла и там следобедната им закуска е много рано - 15:30 до 16:00 му давам някакъв плод - банан, ябълка за да издържи до вечерта.Може би като вечеря с готвено се засища и за това ни си иска АМ.Аз смятам да давам АМ до 1г.6., но ако детето си го иска ще му го давам и до по-късна възраст.Съответно ако не желае да го пие вече ще го спра.Пробвай с кисело мляко ако държиш да пие мляко вечер, или и сложи една бисквитка.За друго не се сещам.
Виж целия пост
# 4
Сашо от годинката досега всяка вечер пие по чаша кисело ммляко.  Laughing Може и на твоята сладурана да й хареса. А и да не се получи, като хапва други млечни продукти, няма за какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 5
Тери още си го пие.
Виж целия пост
# 6
и ние си го търсим още  Wink
Виж целия пост
# 7
АМ не съм им давала след годината. Всъщност на малкия никога не съм му давала АМ. Беше на кърма малко повече от 1 година, а след като го отбих нищо не съм му давала вечер преди лягане. През деня хапват кисело мляко, много го обичат и двамата.
Виж целия пост
# 8
Аз допреди 20 дни го кърмих за вечеря,но понеже кърмата ми спря сега си ляга с бутилка АМ.Но ние не вечеряме нищо друго.Последното му ядене е следобяд към 16-16:30ч-кисел или крем(от кухнята),понякога плод към 18:30ч и вече в 20:30ч АМ.
Аз също си мислех че е време вече да започне да вечеря и да не пие мляко,но гасроентероложката каза да давам АМ поне до 1 год и 2 мес..После ще видим.Но щом твоето дете само се е отказало от млякото вечер-ами не му го давай.Явно може и без него Laughing
Виж целия пост
# 9
Веднага след като ги захраних. На 7 месеца ядяха по 4 пъти на ден нормална храна /за тази възраст/. Мляко не пият от края на 6тия месец.
Виж целия пост
# 10
Малката все още пие вечер мляко преди лягане, докато иска ще и го давам.
Виж целия пост
# 11
Отказа го точно на 1 годинка. Продължавам да й го "пробутвам" с попарата сутрин. Иначе храненето ни е почти същото. След вечерята, преди лягане, й давам кис. мляко с плод или бисквитка.
Виж целия пост
# 12
На година и 10 месеца...от раз, просто отказа и точка....за което аз още съжалямвам...но щом така е решил....но той си пие и яде доста млечние продукти, така че всъщност не е кой знае колко фатално....
Виж целия пост
# 13
Точно на 2г. отказа го от раз каза не и спрях да го купувам, иначе си хапва кисело млекце и всякакви млечни продукти, искаше ми се поне до 3г. да пие между храненията но човека си реши сам Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
Иво беше на 1г и 2м някъде, когато отказа тотално да пие АМ. Просто една вечер бутна шишето и това беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия