Не иска да яде :(

  • 463
  • 10
Болнички сме - с хрема и кашлица. Не мога да го накарам да яде. Като му давам твърда храна му се гади, а да суче не иска повече от 2-3 минути. Той иначе си е от ящните и рядко издържа 3 часа, ама сега и 6 часа да не му дам все тая. Иначе е игрив и весел. Кажете ми моля ви как да го накарам да прояде отново и как да си запазя лактацията Praynig
Виж целия пост
# 1
Спокойноооо!!

Когато Каби е сополив или кашлящ, отказва да яде, освен малко плод или бисквити, а иска само да суче. В следващите дни лека-полека отново прояжда и намалява суканията докато си стигнем пак редовните 2-3 пъти дневно.  Peace

Винаги съм мислела, че в такива моменти децата са по-умни нас и знаят какво е най-добре за тях. Мисля, че ценните качества на кърмата играят някаква роля за оздравителния процес.

Желая бързо оздравяване на детенце!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз съм сигурна, че детето си знае работата, но той и да суче не иска много. Няма ли да ми намалее кърмата така?
Виж целия пост
# 3
Ами възможно е да понамалее (зависи бебчето колко време няма да има желание за сучене), но когато започне отново да суче по-начесто или за по-дълго, ще си я увеличи много бързичко.

Ако количеството кърма те притеснява, цеди се чат-пат, пий повече течности и ще се справите.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Дано  Praynig
Виж целия пост
# 5
А може ли да не иска да суче, защото му е запушено нослето?  newsm78 При дъщеря ми така се получаваше и винаги преди кърмене (когато е хремава), й почиствах и отпушвах нослето.  Peace
Виж целия пост
# 6
Нослето не е запушено. Аз също преди да почне кърменето му прускам Стеримар за да го прочистя.
Започвам да си мисля че ще се отбие. Ужас, направо откачам май  #Crazy
Виж целия пост
# 7
И ние бяхме така, 5 ден ане ядохме, а само сучехме вяло. Ще отмине, кърми на воля.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за вниманието   bouquet Надявам се, че всичко ще се нареди  Praynig
Виж целия пост
# 9
И на нас като сме болни, не винаги ни се яде. ти му предлагай, но не виждам защо се притесняваш, че ще се отбие. Що се отнася до количеството, мисля като pearly.
Виж целия пост
# 10
   Казваш, че има хрема - със сополи е трудно да се суче.
При нас се случи така, че цяла седмица се задържа хремата
и гърдите ми първия ден бяха станали камъни и аз се поизцеждах,
и честичко предлагах на детето да суче, а то сучеше, колкото да
потече, но все пак си е стимулация. Бързо оздравяване. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия