Донорите ..... ???

  • 2 715
  • 6
Доколкото знам в БГ има законов път за донорство на сперма.

Дано не се налага на никоя от нас този вариант, но все пак какво мислите по въпроса? Бихте ли прибягнали до тази стъпка и как биха реагирали Вашите половинки на това? А Вие - как  бихте приели подобно нещо?
Виж целия пост
# 1
интересна и сложна питанка. предполагам всеки се е питал това, но докато не му дойде на главата и не е сигурно, че съпругът/партньорът има такъв проблем, че не може да се получи забременяване.
може да ви прозвучи тъпо, но ако съм в такава ситуация бих предпочела решаващата роля да е на съпруга ми. в смисъл предполагам на всеки мъж би му било трудно да приеме мисълта. бихме могли например да си осиновим дете. но най-добре е една консултация с психолог. всичко това обаче е само теоретични размисли, като не искам да обвързвам някой с тях
Виж целия пост
# 2
Онзи ден казахна  половинката ми, че ако след около 5-6 месеца нямаме бебе е време за сериозни изследвания и на ДВАМАТА едновременно. Май съм казвал и друг път - той веднага се съгласи  Simple Smile
И на мен случайно ми хрумна да го попитам дали ще е съгласен, ако той не може да има деца, да ползваме донор.
Отговора беше "Само да не е "на живо"  Simple Smile  Grinning  Simple Smile
ПОсле съвсем сериозно си поговорихме и той  каза, че няма да има проблем от негова страна. Попитах дали не би искал в такъв случай да си осиновим детенце. И отговора който безкарайно ме зарадва е че той държи да изпитам усещането на бременността  Simple Smile

Ние хубаво си поговорихме, но дали ще е така, ако нещо подобно се случи.  Neutral Face Дано не се стига до там  Sign Exclamation

Иначе ва_ва и аз мисля като теб - в подобен случай половинката трябва да вземе решение
Виж целия пост
# 3
Танче, не се сдухвай отсега да мислиш за такива неща!  Imp
А иначе се възхищавам на такива мъже като твоя! Надявам се и моят да е такъв, досега не съм имала възможност да го изпитам за такова нещо, дано не ни се налага!  Wink
Виж целия пост
# 4
Ама вече наистина започвам да се сдухвам  Wink Обещавам, вече няма  Grinning
Виж целия пост
# 5
Между другото - пиеш ли "Тошков"?
Виж целия пост
# 6
Недей да си мислиш такива неща отсега нито да питаш половинката си защото няма смисъл - докато не опре ножа до кокала се говори едно, а това което наистина мислят го казват чак когато наистина се наложи!
Ние минахме и през тази алтернатива - тоест проведохме този разговор, защото имаше наистина безнадеждна ситуация в един момент - ДА - сългаси се, но ме помоли да отложим 1-2 години в случай, че нещата тръгнат на оправяне.
И те тръгнаха  Simple Smile
Сега вече има възможност да имаме дете - наше биологично - естествено пак с помощта на асистираната репродукция хихи - ако не стане някоя изненада междувременно  Simple Smile
Но този въпрос съм го премисляла стотици пъти на ден в главата си в продължение на месеци! Никак не е лесен - само така изглежда отстрани !!!!!
Не си товарете главиците с проблеми, когато те не съществуват!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия