СТРАННА БОЛКА???

  • 1 427
  • 13
Няколко дни ме боля-до тая сутрин- на свивката между краката и тялото и от двете страни. Отначало и яйчниците ме боляха, после те спряха остана само тая странна болка. Днес не ме боли. Някои изпитвал ли е такава??? Shocked
Виж целия пост
# 1
Няколко дни ме боля-до тая сутрин- на свивката между краката и тялото и от двете страни. Отначало и яйчниците ме боляха, после те спряха остана само тая странна болка. Днес не ме боли. Някои изпитвал ли е такава??? Shocked
Най-вероятно си прищипала някой нерв.
Виж целия пост
# 2
Прищипан нерв-от двете страни????? Sad
Виж целия пост
# 3
Не съм съвсем сигурна, но нямаше ли там лимфни възли? Не е изключено и те да  болят.
Виж целия пост
# 4
Да,там има лимфни възли.Да не би да си имала овулация и болката да се е разсеяла към свивките?
Виж целия пост
# 5
Нищо ти няма. Laughing
Виж целия пост
# 6
Няколко дни ме боля-до тая сутрин- на свивката между краката и тялото и от двете страни. Отначало и яйчниците ме боляха, после те спряха остана само тая странна болка. Днес не ме боли. Някои изпитвал ли е такава??? Shocked
Най-вероятно си прищипала някой нерв.
Нервите, които се прищипват са на кръста, продълженията им са и от двете страни - да. Понякога може да те болят палците на краката, а проблемът да е нерв в кръста.
Все пак важното е, че ти е минало.
Виж целия пост
# 7
Нали все пак ти е минало  Peace
Виж целия пост
# 8
Случвало ми се е няколко пъти, но но винаги за ден-два е отминавало и не съм ходила на лекар. Единия път обаче имах някакви гъбички.
Виж целия пост
# 9
Ама тези гъбички на свивките ли бяха  newsm78,защото ако е така би трябвало да отидеш на кожен
Виж целия пост
# 10

 Peace Hug
Виж целия пост
# 11
Благодаря много за отговорите(някои май не бяха разбрали за какво става въпрос-гъбички нямам!!, но нищо) в крайна сметка ми дойде Л. придрожена с много др болки и една лека изтинка-много беше странно за мен, но уви. Всъщност най-странното е , че не ме болят хич гърдите-това от години не се е случвало и ми дойде 4 дни по-рано, а това НИКОГА не ми се е случвало. Е,  странни анумалии в моя организъм. Hug newsm78
Виж целия пост
# 12
имала съм много пъти след раждането, отдавам го на това, че остарявам Wink
Виж целия пост
# 13
Aurora, има една съществена разлика тук, аз НЕ съм раждала още. Вярно е обаче че не съм първа младост. Опитвахме сега за пръв път забременяване и мисля, че от там може да идват тия анумалии-все пак вече съм на 30. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия