Jane Nomad или Slalom Pro

  • 1 111
  • 13
Моля, споделете своите впечатления. Колебая се между двата модела.

Към мамите от София - къде се продават колички Jane?

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=126& … %20Pro&lang=1
http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=126& … =Nomad&lang=1
Ето ги двете колички. В този сайт има точен адрес на магазин Бейбипланет
Виж целия пост
# 2
Ползвам вече доста време Slalom Pro и съм много доволна. Като плюсове мога да кажа, че колкичката е много удобна за майката и за детето, управлява се много лесно и противно на мненията за триколките до сега не се е обръщала.  Grinning Летния кош е много широк, което оценявам като голям плюс, защото зимата, детето беше с космонафт, чувал за количка и пак оставаше доста място. удобна е за спане, сгъва се лесно и до сега не се е чупила. За мен минуси са следните неща - коша под количката е малък, но аз никога не съм го ползвала за да си пазарувам и не ми е трябвало чак толкова място, а и под малък разбирай на фона на някой много голям. Има и по малки. Количката не е от най-леките, но триколка не мисля, че ще намериш под 10 килограма. за мен покупката се оказа успешна и не е имало момент, в който да съжалявам, че съм избрала точно тази количка. Колкото до това къде може да се намери вече са ти казали, но това и google можеше да ти го каже. Ако имаш въпроси питай. И още нещо тези 8 килограма, които са обявили като тегло са само на шасито с коша за новородено или лятната част теглото е съвсем друго, така, че не си мсили, че наистина е 8 кг.
Виж целия пост
# 3
Изборът ти зависи от това дали харесваш триколки или четириколки повече.Аз например съм фен на 4-те колела и определено ще избера Номад-а.Освен това е по-лек,което също е от голямо значение Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм с Номад и съм много доволна. Много маневрена и лека.
Предпочетох я пред Слалома, заради това, че Слалома е с помпащи се гуми (аз не ги предпочитам), освен това живея в район с много подлези и триколкоте според мен са проблем да се спускат по релсите направени за колички.
Кошовете на двете колички са еднакви.

ПП: За номад са обявили  6 кг, но това е смао шасито, както е обяснила по-горе delight.
Виж целия пост
# 5
Здрвейте, и аз имам точно същото двоумение..Simple Smile

През декември се сдобих с племеница и й подарихме Номад (това предпочетоха родителите и много ни хареса). Количката е много маневрена, проходима по разбитите тротоари и алеи на парка. Удобна за майката (или този който се вреди да бута:) ), и много широка а бебенце. Сега и на мен ми предстои избор на количка (е имам още няколко месеца да реша). На мен много ми харесва Слалом-а. Вчера ходих в Бейби планет (виж сайта по-горе в отговорите) да разглеждам отново. Имат вече и новите колекции (цветове) на тази година. Влюбих се в една черна с бежово...Simple Smile ни пак не мога да реша, защото пък ми показаха и предимствата на Карера... е хайде това от мен и пиши какво си си купила. хубава неделя
Виж целия пост
# 6
Изборът ти зависи от това дали харесваш триколки или четириколки повече.Аз например съм фен на 4-те колела и определено ще избера Номад-а.Освен това е по-лек,което също е от голямо значение Peace

 newsm10 точно това щях да пиша и аз по темата Simple Smile))
Виж целия пост
# 7
Определено и аз съм за Номада  Peace
лека с 4 колела
Виж целия пост
# 8
От двете колички бих избрала Номада.  Peace Бутала съм и двете в магазин Mr. Green По принцип триколките не ми харесват Naughty
Виж целия пост
# 9
Аз пък ти препоръчвам Slalom Pro. Това е една от количките, които сме избрали за бебо. За близначките използвахме Jane Powerwin, която също е триколка, но по-удължена и имам като цяло доста добро мнение за триколките на Jane. Все пак ако се спреш на Nomad няма да сбъркаш. Всички колички на Jane като цяло са много добри. Има ги в магазин 9+ в Елемаг при семинарията.
Виж целия пост
# 10
Slalom Pro разбира се.Особено ако ще я ползваш в София или град с разбити улици като тукашните.Това беше основната причина, поради която се отказахме от Bugaboo-то,която е с две малки предни колела.
Ние взехме нашата от Premaman.
Виж целия пост
# 11
Благодаря за отговорите  Hug, но ние вече си взехме количка, която много прилича на Номад-а, но според мен е дори по-добра. http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/argon.html
Виж целия пост
# 12
Бисе ,виж тук какво са писали Sad

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278176.0
Виж целия пост
# 13

Благодаря Hug, аз без да знам вече си взех друга количка - Конкорд Фюжън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия