Моля Ви, д- р Слънчева, посъветвайте ме

  • 685
  • 1
Здравейте, д- р Слънчева. Имам дъщеря на 1 годинка и 1 месец. От 1 седмица е с ужасна хрема вследствие на грип. В началото поддържаше температура в рамките на 37.0- 38.5 градуса. Появи се и лека кашлица. Сега е добре с изключение на тази хрема. Пи 7 дена Клацид и Проспан. В носа капахме виброцил, физиологичен разтвор, пръскахме стеримар, олинт и какво ли не. Водихме я на УНГ. Всеки казва обилна хрема и топче от сополи на гърлото. На 3 пъти я аспирираха в болницата, искат още, но мен ме притеснява, че по този начин й нараняват лигавицата. Детето се мъчи, не може да спи, едвам се храни и пъшка горкото. Моля ви, дайте ми някакъв съвет, незнам какво да правя. Всеки лекар при когото я заведа вдига рамене и казва да имаме търпение и да слагаме физиологичен разтвор. Но нищо не помага. Да я водим ли за още аспирация? Вкъщи теглим с помпичка на Чико, но пак нищо. Секретите й са много жилави и се връщат обратно. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
В повечето случаи след вирусна инфекция се намесва и бактериална и тогава секретите от бистре стават по-гъсти и жълто оцветени. Добре се повлияват от капки Тобрин 4 х 2 капки в носа за 5 дни. .В интервалите между капките можете да промиете нослето с физиологичен разтвор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия