потъна в коритото

  • 1 844
  • 33
Моля Ви за спешна консултация.
Тази вечер докато къпахме бебана се изплъзна и потъна за секунди във коритото.Единственото от което ме е страх е да не попадне вода някъде в ушите и да стане инфекция.Моля, споделете мнение.
Виж целия пост
# 1
За кратко е било, най-вероятно няма нищо. Предполагам вече си попила водата от главата и ушната мида.
Виж целия пост
# 2
не се притеснявай , няма да стане инфекция
почисти му ушичките с клечки за уши
аз използвах шезлонг  за баня ,когато беше бебе
Виж целия пост
# 3
Да , но ме е страх да не е попаднала вода някъде навътре, където не мога да попия.
Виж целия пост
# 4
н е се тревожи не е толкова лесно да влезе вода там където не трябва -моя син татко му редовно го прави тоя номер та ни обясниха че това за водата в ушите е малко пресилено.
Виж целия пост
# 5
Няма страшно.Всъщност,чела съм,че страхът от пълненето на бебешките уши с вода е по-скоро мит и е неоснователен.Не забравяй,че има плуване за бебета,където мъниците се гмуркат под вода и никое не се оплаква от възпалени уши!На моята дъщеря никога не съм й гледала ушите кога са под водата,кога над.А бабите и дядовците наоколо непрекъснато ахкаха в прединфарктно състояние:"Ииииии,влезе й вода в ушите!!!!".Избъсвах я хубаво с хавлията,никога,ама НИКОГА не сме имали какъвто и да бил ушен проблем!
Виж целия пост
# 6
Никога не сме пазили ушичките на бебка при къпане, не е имало никакъв проблем до сега.  Peace И според мен нищо няма.
Виж целия пост
# 7
и аз това имах в предвид-трябва да е под много голямо налягане че да стане бела-искам и аз да го водя на плуване ама тук няма
Виж целия пост
# 8
Много ви благодаря.Май в първия момент доста се уплаших и не можех много да мисля
Виж целия пост
# 9
Виждам, че детенцето ти е на 8 месеца. Тук плуването выв вода за бебета започва от два месеца, като се практикува напылно потапяне на бебенцето под водата за секунди. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
и мен винаги ме е страх като попадне вода там, а наскоро ми казаха, че не било страшно, точните думи бяха - нали до преди да се роди е бил изцяло потопен във вода  Rolling Eyes но и аз съм като теб страх ме е . ползваме шезлонг, но пак плисва вода  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ами можеш да спреш да се панираш вече.Нищо им няма на децата,да не са захарни,че да се стопят от малко вода Peace
Виж целия пост
# 12
До преди месец използвах шезлонг за къпане, но тъй като ми се струва прекалено неудобен за малката, прецених че е по добре да го махна. Така сега ушите и са във водата почти през цялото време докато я къпя  Rolling Eyes .Мисля, че няма проблем, дано не греша.   bouquet
Виж целия пост
# 13
Няма проблем, след като не се е нагьлтала с вода и е било само за секунди..  Laughing
Виж целия пост
# 14
Няма страшно.
Опасно е да влезе вода в ушите само ако има възпаление и перфорация на мембраната.
При здрави уши водата просто се оттича, попий я с кърпа и това е. При плуване хората как се гмуркат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия