Остават ми 6 дни до раждането,

  • 3 391
  • 62
 а още не съм усетила никакви контракции дори и подготвителни.Втора бременност ми е за това дори корема ми не е "паднал", а и не усещам бебето ниско долу.
  Баткото го преносих и ми предизвикаха раждането 5 дни след термина, но тогава имах съмнения
 с няколко дни за датата на зачеването.Този път съм сигурна ,че термина ми е точно изчислен.
Та ме интересува  случило ли се е и при някой от вас без никакви индикации 6 дни преди раждането все пак да си родите 40 сед. или точно на термина?
  Не че е от огромно значение ,но това хубаво време ме кара малко да се поотпусна и да забравя
страховете си от престоящото събитие.
Виж целия пост
# 1
аз само да ти пожелая успех  Hug леко раждане и здраво и усмихнато бебче   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз също нямах никакви призанци на раждане втория път.
Приеха ме в болница уж да ме секцират,
а аз родих още вечерта по естествен път
точно за 1 час.... Crazy

Желая ти леко и безпроблемно раждане Hug
Виж целия пост
# 3
аз имам две раждания и не знам въобще какво е това контракции, т.с. не съм усещало нищо. пожелавам на всички бъдещи майчета да раждат като мен, без болки!
леко и без проблемно раждане!
Виж целия пост
# 4
 И с двете раждания усетих нещо, че се случва едва последните часове, но доста след термина - първото дете го родих 16 след определената дата,а второто 9. Така че, сега почивай и не се притеснявай, важното е да се роди живо и здраво!  Peace
Виж целия пост
# 5
Aбе хора вие не спите ли? Как издържате до тия ранни часове направо ви се чудя Hug Та по темата...... ми аз изобщо не усещах никакви признаци за раждане ама абсолютно никакви и е така ми започнаха болките изведнъж някак и за 4  часа родих  bouquet
Виж целия пост
# 6
;fge пък да преносиш newsm78

аз се мъчих около 15 ч. всичко общо
Виж целия пост
# 7
И аз нямах никакви признаци за раждане (преносих 6 дена) Успех и леко раждане и едно красиво бебче
Виж целия пост
# 8
Аз родих 9 дни по-рано, и не мога да те посъветвам нещо защото имах контракции от 8-ми месец.Искам само да ти пожелая едно леко раждане, здраво и хубаво бебе  Peace
Виж целия пост
# 9
Преносих пет дни след термина. Контракции получих ден преди раждането. Леко раждане!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай,бебо ще си покаже кога е готов.Почивай и леко раждане Peace
Виж целия пост
# 11
Второто си дете преносих с 6 дни, бях сигурна, че термина е правилен. Нямах контракции, бебето си беше високо.
Виж целия пост
# 12
Само искам да ти пожелая живо и здраво бебче и леко раждане. PeaceА кога ще се роди си е божа работа!Успех! Hug
Виж целия пост
# 13
Контракциите не са май много от значение .Аз имах постоянно,така бях свикнала с тях!А моят никакво желание нямаше да излиза.Предизвикаха ми раждането един ден след термина.Плацентата ми вече не беше много добра и затова.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!!!
Виж целия пост
# 14
Успокой се и се наслаждавай на пролетта навън а бебчо най добре си знае кога да излезе . Леко раждане и едно много красиво беб4е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия