Какво интересно?!

  • 1 402
  • 14
Идват цели три почивни дни и най-после ще отидем във Вила Казанова, от 2 месеца съм си я заплюла.
Но питането ми е какво още можем да посетим в района на язовир Въча?! Че не ми се стои три дни в хотела?!
Благодаря за предложенията Simple Smile предварително!!!
Виж целия пост
# 1
И ние плануваме да почиваме 2-3 дена през месец май на язовир Въча.
Записвам се да следя темата.
Екопътеки, манастири, какво интересно да посетим в района?
Rozichka, и аз съм хвърлила око на този хотел, като се върнеш пиши за впечатленията си Grinning
Приятно изкарване Laughing
Виж целия пост
# 2
Никой нищо не казва, Манди Simple Smile,
Така, че аз си ровичкам из НЕТ и търся какво би могло да се види там и ... се сещам за няколко места
1. Пещерата Дяволското гърло
2. Триградското ждрело
3. Чудни мостове
4. Кръстова гора

Моето момче сигурно има повече идеи от мен .... и ми е приготвило изненада. Така, че ще разкажа като се върна.

А що се отнася до хотела - много добре ми изглежда на картинка ... Дано и на живо да е  така!
Виж целия пост
# 3
Не съм ходила на язовир Въча, но щом си набелязала Дяволското гърло,
в този район минаваш през село Широка лъка и Ягодинската пещера.
На мен лично Ягодинската пещера ми хареса повече от Дяволското гърло  Peace
Виж целия пост
# 4
А също и планетариума в Смолян  Peace
Виж целия пост
# 5
За тези пещери да ви кажа, ако ги планувате за посещение, в почивни дни и то 3, както се падат сега има огромна опашка, а групите са през 30мин или 1 час - нещо такова беше. Предвидете си време за чакане, отидете по-рано, защото мои познати миналата година не успяха да влязат.
Виж целия пост
# 6
Сега мога да споделя за Вила Казанова.
Тръгнах без да имам никакви очаквания - гледах сайта и си го харесах, но знам, че обикновено нещата са различни.

Вила Казанова е на брега на язовир Въча (бившия Антон Ивановци). Е красиво - от терасите се вижда язовира - много е красиво, тихо, спокойно. Стаичките са малко по-малки, отколкото очаквах, но за сметка на това всичко в този хотел е пипнато до най-малката подробност. Много фини дребни детайли не са забравени ... Снимала съм част от тях .

Пускам и малко снимки :

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=225214

А иначе .... места за обикаляне много - нямаше време за скучаене

Ягодинската пещера

Дяволското гърло

Девин- уцелихме някакъв концерт и честването на 3-март и беше много задушевно и приятно .

Широка лъка - и тук уцелихме кукерски празник и ПесПо - странни хора са почнали да се събират в това хубаво селце.
Виж целия пост
# 7
Не успявам, да видя снимките, а ме заинтригува! Wink
Виж целия пост
# 8
ОК...
Ще кача някой от снимките тук

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5304792
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5304801


В същият албум има и още снимки - надявам се, че така могат да се видят
Виж целия пост
# 9
Rozichka радвам се, че ти е харесало Simple Smile
Аз също много харесвам този район, а снимките пак не се виждат.
Излез от профила си и тогава ги копни.
Виж целия пост
# 10
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225214


Сега няма начин да не става Simple Smile!
Виж целия пост
# 11
Еее, аз го знам този хотел, то там май е единствен, много хубав изглежда от пътя.
Какви са цените и много отрано ли се правят резервациите?
В каква стая бяхте настанени, как се казваше? Simple Smile
Виж целия пост
# 12
О, много ми хареса!!! Peace
Благодаря за споделеното!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Еее, аз го знам този хотел, то там май е единствен, много хубав изглежда от пътя.
Какви са цените и много отрано ли се правят резервациите?
В каква стая бяхте настанени, как се казваше? Simple Smile

От пътя не изглежда така добре, както изглежда от към язовира ... От пътя се вижда само оранжевата част на хотелчето без хубавите тераси с ковано желязо Simple Smile...
Не е и единствен - малко по-нататък по пътя, на около 4-5 километра има и един още по-голям хотел, Чилингира - така се казва, и той е хубав, но Вила Казанова ми се стори по-уютен.

Цените са направо ... ниски - 60 лева на стая, т.е. по 30 лева на човек, за апартамента не се сещам сега колко беше... може би 120 лева.
Цените за храна ... също са добри ... Готвят страхотно, и дори могат да направят нещо, което го няма в менюто. Помолих ги за задушени зеленчуци, които никъде не фигурираха и те веднага се отзоваха. Много са мили и внимателни.

Ние бяхме в стая Сафари ... Стените стаята бяха с щампа на крокодилска кожа Simple Smile! Някъде по снимките я има снимана.

Не си избирайте Бари и Капри - изглеждат много готино, но са под нивото на външната тераса - там се намират и нямат собствени тераси Simple Smile! Това поне успях да видя Simple Smile!
Виж целия пост
# 14
Ей,Благодаря ти за споделеното...аз отдавна исках да посетя това място ,но бях загубила сайта на хотел 4илингира...сега оба4е тази вила Казанова ми изглежда по уютна и по хубава...
Можеш ли да ми кажеш нещо за стая Бора Бора- има ли тераса и хубава гледка?
И колко време предварително трябва да се резервира?
И Става ли за дете на 2,5години?Топло ли е в хотела?
Благодаря ти още веднъж.... Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия