имаме сополки, какво да правим ?

  • 1 230
  • 26
как почиствате нослето
Виж целия пост
# 1
С физиологичен разтвор, със Стенимар. С помпичка някои знам, че почистват.
Виж целия пост
# 2
Впръсквам Стеримар и тя започва да киха, а ако нещо остане вътре в нослето много внимателно с клечка за уши пак напоена със Стеримар /ама много се съпротивлява/
Виж целия пост
# 3
Почиствам с физиологичен разтвор.
Виж целия пост
# 4
 Впръсквам Тетрисал или Стеримар и почиствам с клечка за уши. Помпичките не вършат никаква работа(поне при нас)
Виж целия пост
# 5
Почиствам с физиологичен разтвор.
с клечка за уши
Виж целия пост
# 6
Впръсквам Стеримар,след като изтекат сополките изсмуквам с помпичка ако са останали още в нослето.Ако са твърдички(като корички),слагам кремче Nisita,сополките омекват и ги издърпвам пак или с помпичката или с влажна клечка за уши,намазана с това кремче Peace
Виж целия пост
# 7
Стеримар, помпичката ако ми даде. Иначе й слагам едно кремче - Низита
Виж целия пост
# 8
Капвам няколко капки кърма и като кихне сополките излизат сами. Първо мрънкаше, но вече много му харесва - щом е мляко дали в устичката или в нослето - все е доволно Joy
Виж целия пост
# 9
Много внимателно с клечка за уши, без да натискам.  baby_neutral
Виж целия пост
# 10
Впръсквам Тетрисал или Стеримар и почиствам с клечка за уши. Помпичките не вършат никаква работа(поне при нас)

 Peace
Виж целия пост
# 11
За толкова малко бебе - Стеримар или физиологичен разтвор.
Виж целия пост
# 12
Стеримар или физиологичен разтвор Peace
Виж целия пост
# 13
стеримара свърши добра работа !
Виж целия пост
# 14
Аз правя фитилчета от памук и ги намокрям с физиологичен разтвор. Изстисквам ги да не са много мокри. Вкарвам фитилчето леко в ноздричката и завъртам, за да се закачи сополчето. Понякога използвам помпичката, ако видя, че има още. Но той много плаче от нея. Сополите трябва да се чистят поне веднъж дневно / сутрин или вечер /, защото те често са причина за спането с отворена уста, сдобиването с отворена захапка и после проблеми със зъбите и венците.  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия