Солун-шопинг?

  • 5 094
  • 5
В почивните дни ще ходя със съпруга си до Солун. Някой ходил ли е там скоро, ориентирайте ме за магазини, които е добре да посетя/ в 17 г.с. съм/ - дрехи, козметика и т.н., какво е на далавера да си взема от там? Благодаря предварително!!!!
Виж целия пост
# 1
Преди  месец бях там за седмица.
Няма начин да ти обясня кои магазини да посещаваш.
Трябват ти два дни за да обиколиш магазините там.....И ако цените не те стресират пазарувай! Wink
Аз лично си накупих много хубави неща от там.Но как да ти кажа къде са магазините...едва ли ще ме разбереш! newsm78
Успех в шопинга!
Сигурна съм,че ще намериш хубави неща там!Няма начин! Flutter
Виж целия пост
# 2
Цените толкова ли са стресиращи?
Виж целия пост
# 3
В почивните дни ще ходя със съпруга си до Солун. Някой ходил ли е там скоро, ориентирайте ме за магазини, които е добре да посетя/ в 17 г.с. съм/ - дрехи, козметика и т.н., какво е на далавера да си взема от там? Благодаря предварително!!!!

Има един мол извън града, по пътя за летището, Космос, идете там, всичко е на едно място.
Има Зара, Сефора, Промод дори, и много други разбира се, но сега не мога да ги изброявам.
Икеа е съвсем близо до него, в околността има и други големи магазини и аутлети. Срещу Икеа пък има Лидъл, до него е и Хондос Център, но там има само скъпи марки.
В центъра на Солун е лудница, паркирането е меко казано кошмарно. Ако ви се гледат забележителности ОК, но ако е само за шопинг беж към моловете.
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235949.0  Peace
Виж целия пост
# 5
Ще ходя командировка там, ама не знам дали ще имам време да обиколя някой и друг магазин, но ще пробвам да отида до Космос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия