Подарък-но какъв???

  • 962
  • 13
Здравейте много близък на семейството ни има рожден ден другия месец.Той е направил страшно много за мен и семейството ми-на около 50г.е (въобще не мога да му ги дам) та се чудя какъв подарък да му направя-иска ми се да е уникален! Party
Виж целия пост
# 1
Направи му изненада в "Море от любов"!  Wink
Виж целия пост
# 2
Не е ли по-добре в " Имаш поща"  newsm78
Виж целия пост
# 3
Хубав и стилен часовник според мен,който да му го връчиш в имаш поща Mr. Green
е що и на мен не ми направи някой едно море от любов хаха за рожденният ден  Laughing Joy
Виж целия пост
# 4
Екскурзия да някъде, закъдето си мечтае Peace
Виж целия пост
# 5
Един портрет може да го зарадва. Peace
Виж целия пост
# 6
Винаги ми е било трудно да избирам подарък за мъж, особено, ако искам да е нещо наистина специално. За мъжа ми бях измислила да купя електронен бележник, но не намерих. Докато обикалях из магазина за техника, видях рамка за снимка (7 инчов дисплей), на който като на screen saver се въртят различни снимки. Разгледах и разни бинокли, телескопи, диктофони и пр. джаджи, които евентуално биха били атрактивни за мъж. Във фирмата шефовете много често си подаряват картини (германци са и страшно се впечатлиха от великотърновските художници). Също атрактивен подарък са различни игри (шах, табла), но с по-специфична изработка, не от серийните производства. Още нещо ми хрумва - баща ми е горе долу на същата възраст и много се зарадва на едно буренце на стойка, което е по-скоро декоративно, отколкото за употреба. Е, той си го напълни с ракийка, но това е друг въпрос Simple SmileSimple SmileSimple Smile Успех с избора!
Виж целия пост
# 7
Идята за стъклен шах много ми допада,а също така и пясъчен часовник-има много красиви!
Виж целия пост
# 8
Ако имаш запечатани моменти от вашето приятелство можеш да му направиш(или да занесеш във фотоателие) колаж от тях в красива фоторамка за стена или настолна такава.
Виж целия пост
# 9
Часовник недей-на раздяла е Peace
аз съм за екскурзия Peace
Виж целия пост
# 10
За 50 годишния си юбилей, съпруга ми плучи от братовчедките си страхотно ефектен подарък.
Шарж, нарисуван от Иван Кутиков.
Виж целия пост
# 11
Уф, и аз съм на тази вълна. Татко става на 70, да ми е жив и здрав! Мислех за екскурзия, но...не знам, май вече не е на години да обикаля света Thinking Не че няма да се забавлява, но за да му подсигуря удобствата, от които има нужда човек на тази възраст, ще ми трябват мнооого повече пари, отколкото разполагам. А да го пусна да го тръска автобуса до Дубровник, примерно, нещо не ми се връзва Confused Сувенири ми е странно да му подарявам, защото той самият изработва такива със собствените си ръце LaughingЧасовник си има, хубав, пак по случай купуван. И направо съм в шах и мат Crazy
Виж целия пост
# 12
За някои идеи е важно и с какъв бюджет се разполага.
Виж целия пост
# 13
Тази година нашата кума направи 30 години и ние й подарихме икона. Ако човек цени подобни неща това също е хубав подарък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия