майчинството

  • 818
  • 11
Вярно ли е че когато детето посещава ясла преди да е  навършило 2г.спират майчинството на майката
Виж целия пост
# 1
Да.
Виж целия пост
# 2
И ти не работиш - ДА

Ако работиш - взимаш половината
Виж целия пост
# 3
Да, и аз знам, че спират майчинството, но много мои познати не ходят на работа, вземат си майчинството и си пускат децата на ясла. Кой отговаря за контрола не ми е ясно, изобщо е доста затъмнена тази тема. Ако има някой повече инфо да пише.
Виж целия пост
# 4
И ти не работиш - ДА

Ако работиш - взимаш половината
да тка е Peace
Виж целия пост
# 5
И ти не работиш - ДА

Ако работиш - взимаш половината
И аз така знам, но всъщност кой дава тази информация нямам идея.
Виж целия пост
# 6
Ако работиш - взимаш половината
аз съм така - започнах работа, когато детето беше 11 месеца, после на 1, 5 месеца тръгна на ясла - вземам 1/2 майчинство....

между другото незнаех в началото че имам право, от тук разбрах че е така...
Виж целия пост
# 7
А майката,която работи,кога трябва да се върне на работа?НА следващият ден ли,след като е пуснала детето?Защото това е абсурдно... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
И ти не работиш - ДА

Ако работиш - взимаш половината
Peace
Виж целия пост
# 9
А майката,която работи,кога трябва да се върне на работа?НА следващият ден ли,след като е пуснала детето?Защото това е абсурдно... Rolling Eyes
Не на следващия, а на същия още Wink
Вариант за времето необходимо на детето за адаптация е майката да се върне на работа, но да ползва натрупалата и се платена отпуска по време на майчинството.
Виж целия пост
# 10
Да, и аз знам, че спират майчинството, но много мои познати не ходят на работа, вземат си майчинството и си пускат децата на ясла. Кой отговаря за контрола не ми е ясно, изобщо е доста затъмнена тази тема. Ако има някой повече инфо да пише.

И ако случайно ги хванат, връщат взетите пари със лихвата дори
Виж целия пост
# 11
Повече информация по темата можеш да получиш в "Майчинството - счетоводно" в началото на този подфорум. Там компетентни мами дават отговори на въпроси, свързани с майчинството. На мен са ми много полезни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия