Добър ортопед травматолог в Бургас

  • 35 834
  • 7
Моля за координати .На мъжа ми му поставиха диагноза вода в коляното в Лаиф хоспитал-д-р Налбантов.Ние искаме още едно мнение и затова се нуждая от тази информация.моля помагаите! Praynig
Виж целия пост
# 1
 Сестра работеща в ортопедично отоделение ми каза че относно неща свързани с колената бил наи-добър д-р Заицев или Заиков не обърнах внимание точно на името. Доколкото знам има честен кабинет до болницата, отстрани на пицария Зорница.  Peace
Виж целия пост
# 2
благодаря!А някои има ли отзиви за д-р Христов-ортопед?
Виж целия пост
# 3
побут
Виж целия пост
# 4
Наистина е добре да го види и друг ортопед, че този д-р Налбантов е такъв неандърталец в ортопедията, че нямам думи. За д-р. Зайков съм чувала добри отзиви, но само съм чувала. Аз също имах проблем с коляното(скъсани връзки и минискус), но ходих в София на преглед и после на операция. Ако имате възможност отидете в София да го прегледат, че тук ортопедите са оле мале(казвам го от личен опит).
Виж целия пост
# 5
благодаря!А някои има ли отзиви за д-р Христов-ортопед?

Аз мога да кажа, че го водят като един от най-добрите ортопеди в Бургас, особено за бебета и деца. Моите впечатления са отлични от прегледа на бебка. Общо взето май всички бебета ходят при него. Има и някаква най-модерна апаратура в Бургас и явно може да работи с нея. Преглежда и възрастни, разбира се. Тел. за записвания е 056/981 631, а GSM - 0888921016.
Виж целия пост
# 6
Здравей и от мен. Препоръчвам д-р Зайков, той прави на мъжа ми безкръвна операция на крака и сме много доволни от него. УСПЕХ
Виж целия пост
# 7
Аз ти препоръчвам д-р Лъчезар Томов.Много е добър знам го от личен опит.Лекувал ме е 3 пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия