контрацепция при мъжете....

  • 3 348
  • 27
Момичета и момчета, каква е  възможността за контрацепция при мъжете? Какво мислите за вазектумията като вариант?
Виж целия пост
# 1
Леле това не е ли най-крайната мярка звучи ми много жестоко а и е за цял живот, ами ако поиска мъжът след години да има пак детенце някак си не е ли много рязко такова решение.
Иначе презервативите са добър вариант а и т.н. пазене от негова страна, но според мен ако жената се пази е най-сигурно - да пие хапчета или да си сложи спирала например. Има много книги по въпроса, но това са основните начини.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: petrova
...Какво мислите за вазектОмията като вариант?

Лелеее Петрова, ако това му мислеш на твоя, не бих искала да съм на негово място  #Crazy
Виж целия пост
# 3
На Запад се прави успешна ревазектомия!
След няколко мецеца мъжът е пак годен да опложда, но тук в Бг - дали се прави  Rolling Eyes ?!
Иначе познатите кондоми са единственият мъжки контрацептив.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Tonita
Цитат на: petrova
...Какво мислите за вазектОмията като вариант?

Лелеее Петрова, ако това му мислеш на твоя, не бих искала да съм на негово място  #Crazy
И аз за това си помислих  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Tonita
Цитат на: petrova
...Какво мислите за вазектОмията като вариант?

Лелеее Петрова, ако това му мислеш на твоя, не бих искала да съм на негово място  #Crazy

Просто питам, защото аз не искам повече деца,а  временна вазектОмия все пак е вариант:)
Виж целия пост
# 6
Във вазектомията няма нищо лошо, още повече че може да бъде прекратена винаги когато пациента желае и да си върне оплодителните способности. Незнам обаче дали в Бг се практикува....макар че това е една доста лекичка операциика.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Medea
...макар че това е една доста лекичка операциика.


Така ли...?!  Rolling Eyes
Кога се възстанови и за колко време от нея?!

хихихихк Laughing  Laughing  Laughing


Няколко материала с нагледни картинки:
http://www.biberonbg.com/info/antibebe.htm
http://zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=96

И една ШОК - ова
http://www.segabg.com/20062001/p0080007.asp
Виж целия пост
# 8
Ако темата бъде пусната във форума на татковците, какъв купон ще станеееееее  Laughing  rotfImbo
Виж целия пост
# 9
След като не искаш деца, защо не прекъснеш твоите тръби? Thinking
Виж целия пост
# 10
Има още една опция за мъже - въздържанието.
Що не му предложиш на петров да избира между двете Thinking
Виж целия пост
# 11
Български мъж на такова нещо няма да се съгласи.То аз дето имам три дяца не бих се направила безплодна завинаги.Някакси бие по самочувствието.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Slunce
След като не искаш деца, защо не прекъснеш твоите тръби? Thinking

Питах лекар, но за жените не е препоръчително. Губят либидото си:)Петров на въздържание не може, та  засега сме само на презерватив:)
Виж целия пост
# 13
Ама женската вазектомия е необратима!
Ние наскоро с моя мъж имахме спор по въпроса - говорехме за това ако вземе случайно да стане трето,какво ще правим - и той човека отсече - аборт!От което аз,естествено,се намусих яко и го питах той защо не си направи вазектомия,че да няма такава опасност - и той веднага - няма начин,да ме оперират!Е викам значи тебе няма начин да те оперират,а мене кучета ме яли - могат да ми бърникат и стържат из вътрешностите!А-ма-ха  Crossing Arms
Та не ги жалете чак толкоз тези татковци - нали не се тъпчат те с хормони,не правят аборти,не им завират остри пластмасички в матката и т.н.Нещо бая лековато си гледаме жените на себе си - ние можем да ги правим всичките тези неща,а те за едната - при това обратима! - вазектомия ша припадат вече!
Всичкото,което написах обаче не важи за съвестните уставни татковци,които ползват презервативи (между другото и нашия е от тях Simple Smile ).За тях - само много секс и радости Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Цитат на: petrova
Цитат на: Slunce
След като не искаш деца, защо не прекъснеш твоите тръби? Thinking

Питах лекар, но за жените не е препоръчително. Губят либидото си:)Петров на въздържание не може, та  засега сме само на презерватив:)


Мъжете също и не само това.
Питай и за мъжете, защото аз се поинтересувах и не бих го причинила на мъжа си. Кой каквото ще да казва.

За жените има други странични ефекти, либидото е последното нещо. Прекъсването е нещо като ранна критическа.

Освен презервативи, има спрейове, спирали, хапчета, пластири и какво ли не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия