6,6 кръвен тест за бременност???!!!

  • 11 882
  • 34
моля помогнете днес ми е една 10 ден от трансфера и 12 от пункцията и кръвния ми е много нисък 6,6..какво значи това???!!
Виж целия пост
# 1
Какви са референтните стойности? Повтори теста в събота. До тогава ще се молим чудото да е станало при теб! Praynig
Виж целия пост
# 2
Илиана, кога ти е бит посления прегнил? Стискам палци тепърва да почва да расте, но трябва да се повтори в събота, до тогава нищо не можем да ти кажем, освен да се молим Praynig Hug
Виж целия пост
# 3
последният прегнил беше на 14.02 в 20ч., днес е 14 ден от тогава - д-р Владимиров ми каза днес да направя кръвния тест, долната референтна граница май е 4, те подробно ме питаха кой ден от пункцията ми било, защото нещо се разреждал теста...казаха ми че е положителен, но е нисък , ама то е и много рано....
Виж целия пост
# 4
Значи не е от прегнила, ами тогава въоръжи се с търпение и нов тест в събота Praynig
Виж целия пост
# 5
Няма какво повече да добавя, освен да ти кажа, че ще ти стискам палци.
Успех миличка!
Виж целия пост
# 6
благодаря много сте мили...чудя се дали е нормално да е толкова нисък, вчера имах няколко капчици кръв, дали е възможно по-късна да е била имплантацията /тя нали емежду 6-12 ден/ и затова още да не се произвежда този хормон..тук четох за едно момиче, което имало резултат 8 съвсем в началотко
Виж целия пост
# 7
Илианка,
обади ли се на д-р Владимиров да чуеш мнението му, относно тази стойност? Ако не си - направи го! И той най-вероято ще те посъветва да повториш теста в събота!
 Praynig Hug
Виж целия пост
# 8
BHCG   6.67   (м .0.5 - 2.67 mIU/ml; ж. 0.5 - 2.9 mIU/ml)

ето това са референтните стойности - ако правилно ги чета са жените горната граница не била 4, както аз си мислех , а 2,9....не знам какво да мисля, това за 10 ден след трансфер малко ли е нормално ли е....звъня на доктора и му е изключен телефона и   #Crazy
Виж целия пост
# 9
Не се психясвай, то ще се види. Успокой се. Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 10
хаха то това е ясно!!!! аз точно за това отидох, викам си каквото ще да става - то или се е получило или не!!!! поне да знам отговора, пък сега пак не знам!!!! нищо успокоих се - дано е рекъл господ! Praynig
Виж целия пост
# 11
Успех и стискам палцим  Praynig
Виж целия пост
# 12
Според мен теста ти е положителен, вече друг е въпрос, че бременността е много ранна и освен да се молим  Praynig да се покачат стойностите друго не остава.
Виж целия пост
# 13
ДРУГ ВЪПРОС ИМАМ: Някой правил ли е тест на 12 ден след пункция и колко му бяха стойностите??????
Виж целия пост
# 14
Бременност има, да се молим да се развие благополучно. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия