От кой месец се дава жълтък и ябълков сок

  • 2 293
  • 26
Здравейте!Ние сме на два месеца кърмим се през 3 часа.От кога се дава жълтък и сок от ябълка и морков.
Виж целия пост
# 1
Няма нищо по хубаво от майчината кърма  Peace
Сока го предложи след годинка.
Аз още не съм дала жълтък
Виж целия пост
# 2
Продължете само на кърмене поне до 5 м.Ябълков сок може да дадеш едва след като детето е захранено със сурови плодове,но не по-рано от 6м.Жълтъкът е най-рано на 8-9.
Виж целия пост
# 3
Важното за сега е да кърмиш поне до навършване на 5 месеца. Иначе сок от ябълки предложих на 7 месеца, а жълтък на 8!
Виж целия пост
# 4
Сокчета още  не пием,а жълтък 7 месец.Но аз съм захранила 4 месец.Ако захраниш след 6 месец,жълтък предложи на 8-9 месеца.
Виж целия пост
# 5
Дори моята лекарка, която е привърженичка на ранното захранване, ми каза да давам жълтък след 7 месеца. Аз дадох на 8. А ябълков сок още не съм дала - на 6 месеца дадох сурова ябълка, настъргана - така е много по-полезно.
Виж целия пост
# 6
Няма нужда да бързаш. След като захраниш, тогава предложи и двете. Както са ти казали, захранването, особено ако кърмиш, е добре да е по-късно. Аз захраних на 7 месеца, а жълтък дадох някъде деветия-десетия месец.
Виж целия пост
# 7
След около 7-10 месеца спокойно можеш да дадеш и двете  Grinning
Виж целия пост
# 8
Сок - след годинката; жълтък - най-рано след навършен 8-ми месец, но по-добре по-късно (аз дадох на 1,3 години)  Peace
Приятно кърмене   bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз вече давам ябълков и морковен сок.
Виж целия пост
# 10
Сокове се дават след шестия месец.Аз жълтък още не съм давала.
Виж целия пост
# 11
Сок не съм навала,но и сега не давам ,а ако я пробвам не се чарова особено. Сварен жълтък никога не съм слагала в храната. От преди 2-3 месеца й правя принцеси и така яде яйце.
Виж целия пост
# 12
На бебчето ти още му е рано за каквато и да е храна, освен кърма или АМ.
Жълтък - след 8-9 месец. Сок - след 10-12 месец.
Виж целия пост
# 13
 Не съм давала нито едното, нито другото ( на година и осем месеца). Започна да яде ябълки, когато имаше достатъчно зъби да ги дъвче. След годинка понякога давам манджи, в които има яйца.
Виж целия пост
# 14
аз давах сок-приготвен от мен на 3 месеца, жълтък на 8 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия