Как се разрежда спирала?

  • 8 945
  • 39
Момичета, имам много хубава светло синя спирала, но започва да изсъхва. Не мога да намеря никъде същата (от стара колекция на Аркансил), а други фирми не предлагат точно това синьо.
Имате ли идея как да я "съживя"?
Виж целия пост
# 1
Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Виж целия пост
# 2
Няколко капки вода на четчицата ще свършат работа  Peace
Спиралите са на водна основа  Flutter
Виж целия пост
# 3
Момичета, имам много хубава светло синя спирала, но започва да изсъхва. Не мога да намеря никъде същата (от стара колекция на Аркансил), а други фирми не предлагат точно това синьо.
Имате ли идея как да я "съживя"?

Най -лесно се разрежда като се купи нова,такава светло синя имам на AVON и не е никак лоша  Wink Иначе знам,че се слага капка зехтин  yes
Виж целия пост
# 4
Според мен е за коша, щом не може да се използва. Груба грешка е да се разрежда с тоалетно мляко, крем или друго  Peace
Виж целия пост
# 5
Чувала съм за капка лосион за почистване на грим и за бадемово масло. Не знам кое върши работа.
Виж целия пост
# 6
Ако толкова ти се свиди да я хвърлиш.пробвай да я разредиш с малко тоалтено мляко.Имам споемни,че майчето правеше така навремето,ама тя си е Плюшкин,де. Не знам доколко е правилно и доколко безвредно това newsm78
Виж целия пост
# 7
На мен ми се е случвало 1-2 пъти да се наложи да я разредя с малко тоалетно мляко на четчицата,но това естествено е временно решение Wink
Виж целия пост
# 8
хвърля се
Виж целия пост
# 9
Колкото и да не ти се иска,трябва да я изхвърлиш.
Виж целия пост
# 10
Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Peace
Виж целия пост
# 11
Няколко капки вода на четчицата ще свършат работа  Peace
Спиралите са на водна основа  Flutter
Няма проблем да капнеш няколко капки вода в спиралата. Ще е като нова. От личен опит ти го казвам. Не е вредно.  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз съм чувала, че се разрежда с малко вода или тоалетно мляко. Но при всички случаи е най-добре да си купиш нова.
Виж целия пост
# 13
Чувала съм за тоал.мляко,но ако питаш мен по-добре я хвърли.
Виж целия пост
# 14
Малко вода или тоалетно мляко, аз така правех, като бедна студенка. Grinning Ок са си ми миглите, нищо няма да ти стане  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия