ЗА ХОМЕОПАТИЯТА ПРИ БЕБЕТАТА

  • 844
  • 10
 ЗДРАВЕЙТЕ, МИЛИ МАЙЧЕТА. КАК СЕ ЗАХВАНАХМЕ С ХОМЕОПАТИЯТА. В МОМЕНТА СМЕ НА 5М И 10ДНИ. ОТ ВТОРИЯ МЕСЕЦ НА БЕБОКА ВЗЕХА ДА Й ИЗЛИЗАТ ЕКЗЕМИ,КОИТО ПОЧНАХМЕ ДА ТРЕТИРАМЕ С КОРТИКОСТЕРОИДИ ПО НАПЪТСТВИЕ НА ПЕДИАТЪР.ЕФЕКТА ЗА СЕДМИЦА.ПОСЛЕ ПАК ИЗЛЕЗНАХА И ПАК ГИ МАЗАХМЕ С КОРТИКОСТЕРОИДИ ПО СЪВЕТ НА КОЖЕН ЛЕКАР - ЕФЕКТА ТРИ ДНИ. И КОГАТО МИ КАЗАХА ЗА ТРЕТИ ПЪТ ДА ГИ МАЖА ОТКАЗАХ И СИ КУПИХ САМО ТОАЛЕТНО МЛЯКО С УРЕЯ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА. ЕДНО РАЗБРАХ ЧЕ ЛЕКАРИТЕ ИЗСПИСВАТ АНТИБИОТИК БЕЗ ИЗОБЩО ДА ИМ ДРЕМЕ ДАЛИ СТАВА ВЪПРОС ЗА БЕБЕ ИЛИ ДЕТЕ. CloseСЛЕД РОВИЧКАНЕТО В ИНТЕРНЕТ И МАЙКИ ,КОИТО ИМАТ ПРОБЛЕМИ С ДЕРМАТИТИ РАЗБРАХ ЧЕ СА СИ РЕШИЛИ ПРОБЛЕМИТЕ С ХОМЕОПАТИ И РЕШИХ ДА ИДЕМ И НА ХОМЕОПАТ  ПРЕПОРЪЧАН РАЗБИРА СЕ ОТ ФОРУМА И АПТЕКАРКАТА. ЧЕТОХ ЧЕ ИМАЛО НЯКОЛКО ВИДА ХОМЕОПАТИЯ. ЕДИНИЯ ВИД БИЛ КЛАСИЧЕСКИ А ДРУГИЯ ТАКА И НЕРАЗБРАХ. БИХТЕ ЛИ БИЛИ ТАКА ЛЮБЕЗНИ ДА ОБЯСНИТЕ, ЗАЩОТО НЕЩО НЕ МИЕ ЯСНО. НАШИЯ ХОМЕОПАТ ЗА КОЖАТА НИ ИЗПИСА ЕДНО ХОМЕОПАТИЧНО,КОЕТО СЕ ПИЕ ЕДИН ПЪТ В СЕДМИЦАТА И ЕДНА ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА , НО КАТО БЯХМЕ ПРИ НЕЯ НА КОНТРОЛЕН  ПРЕГЛЕД  И КАТО СЕ ОПЛАКАХ ЧЕ ИМАМЕ ЗАПЕК  НИ ИЗПИСА ОЩЕ ТРИ ХОМЕОПАТИЧНИ ПРОДУКТА. МИСЪЛТА МИ Е КАК МОЖЕ ДА ПИЕ 4 РАЗЛИЧНИ? newsm78. И КАТО И И СЕ ОБАДИХ ПО ТЕЛЕФОНА ДА И КАЗА ЧЕ ЛЕКАРКАТА МИ Е ПРЕДПИСАЛА КРЕМ ЗА НОСЛЕТО - АНТИБИОТИК ХОМЕОПАТА МИ ИЗПИСА ОЩЕ ДВЕ ДОПЪЛНИТЕЛНО КОЙТО ДА ЗАМЕСТЯТ АНТИБИОТИКА. И КВО СТАНА ОБЩО 5 РАЗЛИЧНИ ,КОИТО ТРЯБВА ДА ПИЕ ДНЕС. ВЪОБЩЕ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОВА??? Sick ХОМЕОПАТИЧНИ АМА ДА СА ТОЛКОВА БЕЗВРЕДНИ НЕВЯРВАМ ВСЕ ПАК СТАВА ВЪПРОС ЗА 5 РАЗЛИЧНИ ВСЕКИ ДЕН???
Виж целия пост
# 1
И на една моя приятелка детето пие по 4-5 хомеопатични продукта на ден по предписание. Но аз самата не бих могла да отговоря дали е нормално.
Виж целия пост
# 2
мисля че тук трябва да се обърнеш: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=62.0
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай, хомепатията ако не помогне в случая, няма и да навреди. Лекувам сина си само с хомеопатия от 3 години. Много съм доволна. Но имай предвид, че зависи колко е кадърен й хомеопата.
Виж целия пост
# 4
Здравей!
Аз съм майка излекувала дъщеря си от атопичен дерматит с класическа хомеопатия. И съм просто изумена от многото хомеопатични лекарства, които са ви предписани. Shocked Според мен, вие посещавате боаронски хомеопат, а разликата между класическата хомеопатия и "боаронската" е огромна.
Според класическата хомеопатия всеки човек има свое консистенционално лекарство, което е индивидуално за всеки, независимо еднаквите заболявания примерно. Предписва се от класически хомеопат, след като е взето "интервю" от пациента.

ПП. Пиши с малки букви. Големите букви в нет-пространството се възприемат като крещене.
Виж целия пост
# 5
Първо не е верно че хомеопатията е безвредна, ако не се даде подходящо лекарство и особено ако се смесват едновременно различни лекарства, може да доведе до усложнения. Второ - бягай от този хомеопат, той е Боаронски след като ти дава повече от едно лекарства наведнъж. Търси класически хомеопат. Имам доста голям опит с хомеопатията, тъй като цялото ми семейство я изпалзваме. Хомеопатката, която като беше класическа излекува астма и кожна алергия на сина ми, колит на мен и т. н., след това смени школата и се свърза с Боарон и вече на никой от близките и приятелите, които изпращах при нея, не можеше да помогне.
Виж целия пост
# 6
Първо не е верно че хомеопатията е безвредна, ако не се даде подходящо лекарство и особено ако се смесват едновременно различни лекарства, може да доведе до усложнения.
Абсолютно! Peace
Виж целия пост
# 7
 Благодаря за бързите отговори. И аз четох, че хомеопатиите лекарства не били толкова безвредни, ако здрав човек ги пие развивал симптомите на болния човек. Просто съм нова и не знам какво да правя. Става въпрос за доста известен хомеопат Д-р Василка Юрукова в Пловдив е практиката й. Става въпрос за доктор с положение лекар по вътрешни болести, завършила е хомеопатия в Париж, също преподава хомеопатия в няколко града. На кръстопът съм и не знам как да подходя към нещата. Дали наистина да е сменя с друг хомеопат или да остана при нея. Не знам дали е лошо, но това е първия лекар на който вярвам повече отколкото на другите които са ме консултирали за бебчето ми.
Виж целия пост
# 8
Хомеопатът хич не е класически. За това говори схемата на предписание и няколкото лекарства, изписани наведнъж. Още по-показателно е, че е завършила 'хомеопатия' в Париж, люлката на боаронопатията. В Пловдив сигурно има класически хомеопати, потърси такъв.
Виж целия пост
# 9
аria, ако търсиш класически хомеопат в Пловдив, бих могла да те насоча на ЛС.
Виж целия пост
# 10

mari anka, ще се радвам да ми дадеш кординати на класически хомеопат в Пловдив
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия