НЕ ИСКА ДА СПИ

  • 968
  • 18
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ ОТ 1 МЕСЕЦ НАСАМ ДЪЩЕРЯ МИ НЕ ИСКА ДА СПИ. ShockedМИСЛЯ ЧЕ СА ЗЪБИ НО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА Я УСПОКОЯ. newsm78
Виж целия пост
# 1
Въобще ли не спи? Напиши подробности.
Виж целия пост
# 2
АМИ ПРЕЗ ДЕНЯ НАЙ-МНОГО ПОЛОВИН ЧАС.ВЕЧЕРТА Я КЪПЕМЕ КЪМ 21;30 ЗАСПИВА И 04;30-05;00 Е НА ЛИНИЯ ПРОСТО ВИЖДАМ ЧЕ И СЕ СПИ И ТЪРКА ОЧЕТАТА НО Е НЕСПОКОЙНА И СЕ ВЪРТИ.ПРЕДИ ЗАСПИВАШЕ В 22;00 И СТАВАШЕ КЪМ 06:00  07:00 ДАЖЕ И ПО-КЪСНО.ПРОСТО НЕ ЗНАМ ЦЯЛА НОЩ СЪМ ПРЕД КРЕВАТЧЕТО ЗАЩОТО СЕ ОБРЪЩА ПО КОРЕМ И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ СЕ ЗАДУШИ:(
Виж целия пост
# 3
Само вечер ли не спи или изобщо?Ако и са надути венчетата,можеш да ги намжеш с Калгел.
Виж целия пост
# 4
Може и да не е от зъбките само. Да не би нещо да я стряска или да й е топло, да й е неудобно креватчето?! newsm78
Виж целия пост
# 5
Сега видях отговора...може да я гушнеш при вас,като се успокои,сигурно ще заспи.Моята дъщеря,също спи по корем,не мисля че е опасно,големки са.Ако  обече те притеснява,дебнеш я да заспи и я обръщаш. Peace
Виж целия пост
# 6
КАТРИН2004 това за креватчето не го бях помислила по принцип при нас нещата малко се объркаха защото матрака ни е малко по малък от леглото но преди си спеше без проблем и без да се пробуди а при нас не я взимаме защото мъжа ми го е страх да не я удари без да иска докато спи но понякога я дажаме на маика ми да спи при нея на неиното легло но почти няма ефект пак се върти по корем и е неспокойна.
Виж целия пост
# 7
През деня повече разходки, бебетата спят добре на чист въздух. Намери начин да спи до вас известно време нощем, след като се размрънка. Нощният сън не е чак толкова малък, синът ми е имал периоди, в които ставаше по няколко пъти да си играе.
Виж целия пост
# 8
Хайде да те "успокоя". Най-вероятно са зъбки. При Калоян този период беше два-три месеца преди да избие първото и оттогава насам на е периоди: спи - не спи. Вече има 8 зъба, два от които избиха съвсем наскоро. Заспива кога рано, кога късно... Буди се към 1:00-2:00 часа през нощта и се започва час-два игра. После пак спи, мрънка.  Mr. Green Но пък от време на време ни дава по няколко дни почивка и спи по-цяла нощ.   Whistling
Виж целия пост
# 9
А тя като се извърта по корем се стряска и събужда,така ли?Защото ако само се обръща и продължава да си спи,изобщо не виждам смисъл в опасенията ти,че ще се задуши.Само и единствено новородено,което все още няма достатъчно сила да си извърти главата може да се задуши.При бебе на 8 месеца,което по своя воля се извърта по корем задушаване е абсолютно невъзможно.Моята дъщеря от 7-ия месец нататък си спи предимно по корем,удобно й е и си откарва по цяла нощ така.Никога не съм бдяла над нея,за да я обръщам обратно по гръб.Остави детето да си спи както му харесва,а ти се възползвай от часовете,кото ти отпуска за да поспиш и ти.
Виж целия пост
# 10
Само и единствено новородено,което все още няма достатъчно сила да си извърти главата може да се задуши.При бебе на 8 месеца,което по своя воля се извърта по корем задушаване е абсолютно невъзможно.

Toчно така е, не се притеснявай излишно!  Peace

Иначе нормално е като растат зьбки да не спи спокойно, на вашата вьзраст няма начин да не е някое на пьт..  Wink Мажи я с Дентинокс или с друг гел, би трябвало да се поуспокои временно и през деня я извеждай да спи навьн в количката.   Hug
Виж целия пост
# 11
Няма как да се задуши, спокойно. И аз мисля, че са зъбки.
Виж целия пост
# 12
много благодаря за отговорите Hug
Виж целия пост
# 13
Наистина е достатъчно голяма и няма как да се задуши, а мъниците мн обичат да спят по корем...
иначе - като нищо е от зъбите...но това си е много добър сън....щом не се буди.....може да пробваш наистина като се събуди сутрин да я гушкаш при теб да спинка...но рискуваш да се пренесе трайно Wink
Виж целия пост
# 14
.... КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА Я УСПОКОЯ. newsm78
Нищо не можеш да направиш.
 Стискай палци да избият по- бързичко Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия