Момичета, помощ!!! Хубав фон дю тен????

  • 11 679
  • 21
Искам нещо добро, имам сега този на лореал с отразителните частици, но той много ми изсушава кожата и се лющя.
Виж целия пост
# 1
В момента ползвам MAX FACTOR и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Виж тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253856.0

и тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208936.0


толкова много се  изписа по темата .....
Виж целия пост
# 3
MAX FACTOR препоръчвам и аз  newsm10
- такъв е моя!
Виж целия пост
# 4
Бих ти препоръчала това:
http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=1405
Виж целия пост
# 5
Teint Idole на Lancome  Peace

Виж целия пост
# 6
Буквата Ь, която търсиш е на мястото на X-а...и така ще се получи прекрасно заглавие...фон дьо тен... Peace
има много теми...виждам са ти дали и линк...иначе, за да не е съвсем НЕ по темата и аз съм за Lancome - Teint idole  Peace
Виж целия пост
# 7
Искам нещо добро, имам сега този на лореал с отразителните частици, но той много ми изсушава кожата и се лющя.


Досега съм ползвала какви ли не скъпи фон дьо тени,но определено най-Недоволна съм от Макс фактор.Сега си купих на Ревлон - Color stay и мисля,че това е моя фон дьо тен.Не разширява и не запушва порите и не изсушава кожата,траен е и не седи като маска,взех за нормална към суха кожа и съм страшно доволна  newsm10
Виж целия пост
# 8
Виши..... Peace
Виж целия пост
# 9
Аз наскоро пробвах Виши и съм много приятно изненадана. Peace
Виж целия пост
# 10
Аз ползвах преди години и ми се белеше кожата от този за комбинирана кожа, а аз съм с такава  Tired ПОсле си взех варианта за суха, от него пък лъщях  Tired Цветния крем Луминоз хич не ми допадна също. Сега имам книжката на Виши с многото мостри и има на фдт Аера Тент, ама не пише за каква кожа и ще взема да го пробвам, само дано не е някой оранжев цвят  hahaha
Виж целия пост
# 11
Виши, както и Авен имат тонирани кремове, а не фон дьо тени. Има разлика, защото тонираните кремове не са така покривни като фон дьо тените.  Peace Ако кожата не е проблемна и неравна, тонираният крем е по-добър вариант от фдт (според мен).
Виж целия пост
# 12
Виши, както и Авен имат тонирани кремове, а не фон дьо тени. Има разлика, защото тонираните кремове не са така покривни като фон дьо тените.  Peace Ако кожата не е проблемна и неравна, тонираният крем е по-добър вариант от фдт (според мен).
Виши имат фдт, Ареа Тент се казва и отделно имат тониран крем Луминоуз в 2 цвята. На Авен серията Кувраж (така ли се пише?) е в 6 цвята и е фдт, поне така пише на листовката. ПОлзвала съм го, покривен е и не лош, само че за зимата.
Виж целия пост
# 13
Виждала съм в аптеката само Vichy Lumineuse и Avene Hydrance Optimale и двата са тонирани кремове и не знаех за тези другите фон дьо тени на марките. Ако не бях питала консултантката, а бях погледнала сама обаче може би щях да знам.. аман от 'разбирачи'. Tired
Виж целия пост
# 14
Искам нещо добро, имам сега този на лореал с отразителните частици, но той много ми изсушава кожата и се лющя.


На Есте Лаудер също са много качествени. Един съвет: разбери какъв тип е кожата ти, кои са критичните зони (напр. Т-зона) и към какво има непоносимост-така се стенсява кръга на избора ти и е по-сигурно, че няма да има страничен ефект.
Успех!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия