Мами дайте ми съвет относно храненето

  • 495
  • 7
Моето съкровище се храни така:В 8.30 закусвме задължително попарка,друго неискаме,от една страна е добре защото само под тази форма хапва сиренце.В 12.30ч. обядваме-манджичка.Спим от 14 до 17-17.30ч.яде следобедна закуска кремче(нишасте).Вечеря тази вечеря ми е въпросчето незнам към колко да я хапваме?Повечето бебоци покрай нас хапват към 19ч. ама на нас ни е раничко след кремчето което я засища многичко,а и само така комсумираме прясното мляко.Моля ви дайте ми съветче,споделете вие как хапвате? Hug
Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Някакво леко ядене/ яхния, супа, салата/, задължително /поне според мен/ мляко- кисело или прясно, плод. Не всичко наведнъж, разбира се. Най-добре да не даваш на детето да яде прекалено много, за да не преяде и това да се отрази на съня му. Не е лошо ако заспивате към 21 ч., да хапвате съм 19.
Виж целия пост
# 2
А в колко часа си ляга вечер?Ако е към 21.00 (ние сме така),вечеря към 20-20.30,после баня и в леглото.Или пък давай по-малко от кремчето следобяд,а останалата част след вечерята за десерт   Hands Thumbsup  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 3
Най-малко 2 часа преди сън трябва да се вечеря.Може да е супичка или кисело мляко с бисквити. Peace
Виж целия пост
# 4
лягаме към 21ч.Определено май е по-добре да давам кремчето на половина,защото то е множко и тя го изяжда цялото.
Виж целия пост
# 5
Според мен давай цялото кремче и просто по-кьсно вечерята, примерно половин-един час преди лягане. И ние така бяхме доста дьлго време. Кьм 17 ч. закусваше следобед след като спеше по 2-3 часа и кьм 20:30 ч. й давах каша за вечеря. После не заспиваше преди 21 ч. така като следобед се наспиваше май предостатьчно.  Wink
Виж целия пост
# 6
Моето съкровище се храни така:В 8.30 закусвме задължително попарка,друго неискаме,от една страна е добре защото само под тази форма хапва сиренце.В 12.30ч. обядваме-манджичка.Спим от 14 до 17-17.30ч.яде следобедна закуска кремче(нишасте).Вечеря тази вечеря ми е въпросчето незнам към колко да я хапваме?Повечето бебоци покрай нас хапват към 19ч. ама на нас ни е раничко след кремчето което я засища многичко,а и само така комсумираме прясното мляко.Моля ви дайте ми съветче,споделете вие как хапвате? Hug
Предварително ви благодаря.

А досега как е било.Даваш ли да пие мляко преди лягане?

Ние закускваме към 8.Обядва към12,следобедната закуска е 15.30-16 часа.Вечеря към 19 часа и после пие мляко за заспиване.20-20.30 си ляга.
Виж целия пост
# 7
Моето съкровище се храни така:В 8.30 закусвме задължително попарка,друго неискаме,от една страна е добре защото само под тази форма хапва сиренце.В 12.30ч. обядваме-манджичка.Спим от 14 до 17-17.30ч.яде следобедна закуска кремче(нишасте).Вечеря тази вечеря ми е въпросчето незнам към колко да я хапваме?Повечето бебоци покрай нас хапват към 19ч. ама на нас ни е раничко след кремчето което я засища многичко,а и само така комсумираме прясното мляко.Моля ви дайте ми съветче,споделете вие как хапвате? Hug
Предварително ви благодаря.

А досега как е било.Даваш ли да пие мляко преди лягане?

Ние закускваме към 8.Обядва към12,следобедната закуска е 15.30-16 часа.Вечеря към 19 часа и после пие мляко за заспиване.20-20.30 си ляга.
В една друга темичка бях писала,че от скоро неиска да пие мляко преди лягане.Сега се случва да пие но почти през вечер. Weary
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия