очна клиника във Варна!

  • 97 184
  • 42
Моля ако някой от Варна познава д-р Добрин Георгиев - очен лекар,да ми даде някакви координати, телефони и къде работи ако някой е ползвал неговите услуги да сподели дали е доволен!Благодаря Ви! Hug
Виж целия пост
# 1
Никой ли не го познава! Sad Ако е така дайте ваша информация къде във Варна работят най-добрите лекари в тая област.Става въпрос за проблеми с очичките на две момиченца близначки - ако вие сте си водили някъде децата с такива проблеми моля да ми пишете!
Виж целия пост
# 2
сина ми има проблем с едното оченце-водих го в очна болница при няколко специалиста и....нищо,не ми помогнаха!Сега март месец ще го водя при доц.Контрова(доста добър офталмолог е).Ако искаш мога да ти дам телефон,най-малкото да разговаряш с нея?
Виж целия пост
# 3
георгиев го знам, оперира баща ми преди много години, но не знам къде работи! добри са в клиниката  света петка и тази на митов! едната е до света петка църквата, другата е за централна поща!не съм в бг, за пове4е инфо! потърси на справки, те ще кажат теелфоните!
Виж целия пост
# 4
сина ми има проблем с едното оченце-водих го в очна болница при няколко специалиста и....нищо,не ми помогнаха!Сега март месец ще го водя при доц.Контрова(доста добър офталмолог е).Ако искаш мога да ти дам телефон,най-малкото да разговаряш с нея?
За въпросният лекар нямам мнение,но да кажа и аз за доц.Контрова,че съм много доволна от нея. Peace
Виж целия пост
# 5
Знам, че във Варна доц. Контрова е добър детски офталмолог. При нея водих малкия и съм доволна. Ние ходихме на частно при нея в Очната поликлиника. Мисля, че има и частен кабинет, но незнам къде се намира. Препоръчвам ти я! Успех!
Виж целия пост
# 6
Ние сме ходили при д-р Барбукова в Очна клиника! Доволна съм от нея!
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам д-р Хубанов
Виж целия пост
# 8
“Специализирана очна болница за активно лечение-доц. Георгиев” ЕООД- Варна, ул. “Хр. Попович” 18, доц. Добрин Георгиев     052/25 57 22 и  60 85 06

Марси, тази на Митов е Св. ПЕтка, другата( зад пощата) е на ГЕоргиев.
Виж целия пост
# 9
дренка,моя е грешката,явно, не съм питала на кого е клиниката! като записвах 4асовете ,не споменах кой иска да я гледа,а само за какво ,накрая така нито един не я гледа, ами една лекарка, млади4ка,ни взе и тя остана наблюдаваща!някаква лудница е в света петка, много пациенти и непрекъснато операции! явно не съм обърнала зна4ение ,коя на кого е! ина4е георгиев съм го виждала в о4на болница,когато откриха тумора на баща мипреди 18г!аз при него исках да я видим, но нямаше време ве4е,когато ни казаха за клиниката зад пощата, само по телефон записах и не отидохме!
Виж целия пост
# 10
за деца единствено доц. Контрова тел 0887226780  Peace
Виж целия пост
# 11
 здравейте,бихте ли ми описали как проти4а прегледа при доц.Контрова,тъй като смятам да заведа детето си ,което е на 2 годинки.
Виж целия пост
# 12
Както всеки преглед при офталмолог. Може би първия път ще разшири зениците, следващите пъти не. Затваря едно по едно оченцата, слага стъкалца, свети с лампичка.... Показва картинки на детето и така. Поне при нас е било така винаги.
Виж целия пост
# 13
много благодаря за подробния отговор.ние не сме ходили на очен за кривогледство до сега,а притесненията ми са свързани с капките за разширяване на зениците,тъй като сме алергични към храни и медикаменти и дано е възможно да минем без това
Виж целия пост
# 14
Доц.Георгиев ме оперира, когато след раждането ретината на еднотоми око се отлепи.
Аз отидох чак след месец и половина, защото не знаех, че при такива случаи се ходи спешно.
Той ми спаси окото и направи всичко, което беше възможно за да виждам. След това като съм ходила при други лекари винаги казват, че перфектно си е свършил работата.

Много добър лекар е и не е кожодер като някои (от св.Петка)
Преди операцията при Георгиев ходих 2-3 пъти на лазер в св.Петка, единия път ми изгориха роговицата и стана 2 пъти по-зле.Бяха някакви млади

Препоръчвам ви Георгиев
Цял живот ще съм му благодарна на този човек
Може би за деца, обаче трябва да се отиде при специалист детски офталмолог
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия