___Свестен Гастроентеролог___(спешно е )!!!

  • 5 990
  • 8
здравейте

възможно ли е да ми препоръчате добър Гастроентеролог  от София или Сливен
ако може да работи със ЗДРАВНАТА КАСА ,но не е задължително може и да е частник
важното е да е добър и отвърден, тоест на който можеш да се довеш на 100% щото вече аман от некомпетентни лекари
 
надявам се да знаете някого
Simple Smile  Peace  Peace  Peace
Виж целия пост
# 1
На 26 ми правиха ФКС (наричано за по-кратко колоноскопия) в "Доверие" -доц. Чурчев. Попитала съм, проверила съм и в Интернет, много добър специалист е. Освен в тази болница той работи и в ИСУЛ, и в Дойче Клиник. Болница "Доверие" работи със Здравна каса и имам отлични впечатления от условията там. В тази болница доцентът приема вторник и четвъртък от 14 часа. Телефон 4036221. Но трябва в приемното време да се отиде с направлението в кабинета - записаха ми ден за премане в болницата след около 2 седмици. Но предпочетох да изчакам, заслужава си.
Виж целия пост
# 2
Аз знам за една лекарка, но е е в Плевен. Мисля, че я водят най-добрата там. Доцент Влахова.
Виж целия пост
# 3
Доц.Каркъмов, София
Ако искаш координати, пиши на лични
Виж целия пост
# 4
От цялата си душа ти препоръчвам доктор Христо Митков от Правителствена болница  Peace , София. Ако още не си намерила и искаш координати - драсни на лични
Виж целия пост
# 5
Чурчев не е доцент, само да уточня, дори не е ДМ, иначе сигурно прави свестни прегледи Peace
Виж целия пост
# 6
Може и да не е, не съм му виждала дипломите. В Дойче клиник така пишат: http://dk.jetstudio.eu/index.php?lang=bg&itmid=7.
Бай дъ уей, pavlinito не се обажда още ли си търси доктор или си е намерила. Стискам й палци.
Виж целия пост
# 7
Д-р Панко Станчев в клиника "Пансанус" PeaceИзключителен!
Виж целия пост
# 8
Д-р Григорова - Правителствена болница, много внимателна и мила жена!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия