Болки, зачервено и сърбеж "отдолу", по интимните места

  • 15 084
  • 15
Моля да извините анонимността, но ми е малко неудобно наистина. Без да мога да преценя каква е причината, получих от седмица и нещо страхотни болки по интимните места - от горе до долу - външни са, придружени от сърбеж и зачервени места. Когато пишкам, често викам от болка  Blush Случвало ли ви се е?
Имам възможност да отида до гинеколога си едва другата седмица, а дотогава какво да намажа? Или да промия евентуално с нещо? Ако някой може да ми даде съвет, ще съм много благодарна! Не смея да слагам нищо. Междувременно ми дойде и като че ли привръзките усложнявата положението, защото запарват цялото място.
Благодаря ви за помощта, момичета!  Hug
Виж целия пост
# 1
пробвай с Клотримазол крем
Виж целия пост
# 2
Май,май са гъбки....
Не се лекувай сама,иди да те прегледа друг гинеколог.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че са гъбички.
Ами можеш да пробваш със Нистатин мас да се намажеш за да те облекчи поне малко.
Обаче през уикенда как ще издържиш?  Confused
По добре иди на лекар още днес! Успех!
  Peace
Виж целия пост
# 4
И на мен на гъбички ми приличат  Thinking

пробвай с Клотримазол крем

 Peace
Виж целия пост
# 5
Мисля че промивките със смрадлика и лайка биха ти облекчили болките донякъде, но знам дали е хубаво да се правят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Виж целия пост
# 7
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Toва също е от огромно значение. Аз веднъж така яко си изпатих по тоя начин, че не мога да ти опиша, то сърбеж ли не беше, кво ли не  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Toва също е от огромно значение. Аз веднъж така яко си изпатих по тоя начин, че не мога да ти опиша, то сърбеж ли не беше, кво ли не  ooooh!

Да, използвам превръзки. Според вас не бива да са превръзки, ами тампон ли?  Confused

Виж целия пост
# 9
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Toва също е от огромно значение. Аз веднъж така яко си изпатих по тоя начин, че не мога да ти опиша, то сърбеж ли не беше, кво ли не  ooooh!

Да, използвам превръзки. Според вас не бива да са превръзки, ами тампон ли?  Confused


Не става дума за тампони, но ако можеш с тях използвай ги. Става дума за марката превръзки. Смени ги, ако трябва. Аз така от едни бях получила обриви и сърбежи и като ги смених се оправих.
Виж целия пост
# 10
Незнам,щом е външно зачервяването и има болка по-скоро е генитален херпес.Иди на лекар и после да кажеш какво е.
Виж целия пост
# 11
Поддържам да отидеш на лекар, въпреки, че мисля че е от топлото време миналата седмица и превръзките  (случайно да са Оуейс?).
Виж целия пост
# 12
и аз страдам от същото от няколко дена и не минава Sad днес ходих на лекар тук в лондон и той горкия нищо не ми каза...прати ме на изследвания чак в понеделник...а дотогава незнам...като се поразчетох из форумите и на мен повече ми прилича на генитален херпес отколкото на гъбички, ама знам ли ?? newsm78
Виж целия пост
# 13
Да, превръзките са Always - аз винаги тях ползвам. Бях получила проблем с едни за чувствителна кожа, можете ли да си представите?!  Sick
Ще пробвам с тампони от утре.
Иначе днес купих кремчето и, може и да си въобразявам, една малка идея май има подобрение. Но червените места още ги има - те най-много ме плашат - като рани са, като прорези в кожата, ужас  ooooh! Tired
А този херпес от какво мислите може да е (ако е херпес)?
И също се чудя дали да пробвам с Цитросепт или е лудо от моя страна...всъщност това ако са рани, от киселината ще боли зверски... Ох, вече просто не зная какво да правя. Утре пътувам - с компания и с егати настроението  Sad
Виж целия пост
# 14
не се притеснявай, вси4ко ще мине, гледай да си изкараш добре, мен досега ме успокояваха приятелките Simple Smile а за херпеса има мн информация из google, но дано е нещо по-безобидно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия