Третата бременност-по-проблемна или това е мит!?

  • 2 401
  • 15
Здравейте бг-мами ,обръщам се с молба към по-опитните да споделят ,макар да си мисля че не сте много мамите с три дечица вярно ли е че третата бременност е по -тежка и проблемна.Аз почвам да вярвам че е така имах две леки и безпроблемни бременности и също такива раждания ,а сега с третата се  озовах в ситуация ,за която дори  не вярвах че е възможно да ми се случи в 8 г.с. преживях миссед аборт,а всичко започна както преди с еуфория без гадене без повръщане с чудесен тонус и добро настроение предвещаваше още една нормална бременност ,но уви.
Виж целия пост
# 1
Всяка бременност си  е сама за себе си и няма общо с другите.
Съжалявам за загубата ти.
Виж целия пост
# 2
misstana много съжалявам за загубата ти Sad Първа, втора или н-та бременност, загубата винаги боли Sad
Не съм чувала да има връзка между поредността на бременността и евентуални проблеми.
Тук има много малко момичета, да не кажа хич, в твоето положение. Искаш ли да преместя темата ти в някой друг подфорум, където пишат повече мамчета?
Виж целия пост
# 3
и аз съм на мнението на Тани, ако прочетеш някой от темите на момичетата, ще разбереш че тук повечето се борят със зъби и нокти за ПЪРВА БРЕМЕННОСТ, много съжалявам за загубата ти, дано имаш късмет да родиш още едно детенце и ти се възхищавам, защото много хора напоследък остават с по едно, но темата ти не е за този форум май!!
Виж целия пост
# 4
Тани ,ще ти бъда благодарна ако преместиш темата аз съм малко новичка във форума и може би не се ориентирам добре.
Виж целия пост
# 5
дано имаш късмет да родиш още едно детенце и ти се възхищавам, защото много хора напоследък остават с по едно
Съгласна съм с това мнение Simple Smile
Успех ти пожелавам миличка!
Виж целия пост
# 6
За съжаление броя на бременностите не винаги отговаря на броя на децата ( при мен също ) така че не би трябвало да зацикляш на числото три, нещата се случват защото просто се случват

поздрави
Виж целия пост
# 7
Всяка бременност сама по себе си може да е проблемна,без зна4ение дали пьрва,трета и т.н.Сьжелявам за загубата ти,вьзхищавам ти се,4е искаш трето детенци,не се отказвай Hug
Виж целия пост
# 8
Всичко е много индивидуално. Не мисля, че аборта ти има връзка с това, че е била третата ти бременност. Имам близка приятелка, която изкара три безпроблемни и леки бременности. Чувала съм и за такива с две съвсем различни - първата много лека, втората - тежка.
Виж целия пост
# 9
При мен за сега втората се оказа мноогоо по проблемна от първата и третата!!! А наиститина има майки подили 1 дете от чак трета бременност / с няколко спонтанни аборта например/!
Виж целия пост
# 10
Тук има много малко момичета, да не кажа хич, в твоето положение. Искаш ли да преместя темата ти в някой друг подфорум, където пишат повече мамчета?
Ами , не е така  Naughty. Просто това е нещо , за което не искам да говоря . Миличка , страшно съжалявам за това  Cry, което си преживяла и , повярвай - ЗНАМ какво чувстваш . Но не се отказвай ! Погледни третата ми лентичка и повярвай  Peace! Чудеса се случват , но само когато ги желаеш от цялото си сърце и душа  Praynig!!! Стискам ти палци Peace и ти пожелавам успех ! Просто приеми , че това е било по-добрият вариант , макар да знам , че ти е трудно !
 Една огромна прегръдка от мен !!! Hug
Виж целия пост
# 11
Здравей мила,много съжалявам за случилото се  Cry
Не се отчайвай и не се предавай.
Чудеса наистина се случват,но понякога отнема време.
Ще мисля за теб и ще ти стискам палци  Peace
Прегръщам те  Hug
Виж целия пост
# 12
Загубата винаги боли, независимо от поредността на бременността. И аз подкрепям мнението, че не заради това, че ти е трета бременност, се е случило така. При мен беше различно, 1 -успешна, 2 поредни неуспешни, вкл.  мисед и сега след четвъртата бременност - едно слънчице. Не се отчайвай, наскоро даже чух статистика, че напоследък 30% от бременностите завършвали със спонтанен аборт. Не, че това ще те успокои. Просто така е трябвало да се случи. Природата си знае работата, казват дори и лекарите. Аз повярвах, че това е вярно, иначе сигурно да съм рухнала психически.
Виж целия пост
# 13
Много съжалявам за това, което ти се е случило.  Sad
Подкрепям мненията, че абортът ти едва ли е свързан именно с това, че е била трета поредна бременност. Просто така е трябвало да стане.
Поздравявам те за желанието да имате трето дете - в България това е такава рядкост. Повечето хора се задоволяват само с едно детенце.
Пожелавам ти да не се отчайваш и скоро да гушкаш още една рожбичка.   bouquet
Виж целия пост
# 14
В момента съм с трета бременност и за сега всичко е както при другите две.Ражданията ми са били тежки,но се надявам това да не е Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия