Добър гинеколог във Варна

  • 2 518
  • 34
Моля дайте предложенията си и съветите... Hug Вече съм в третия месец и само веднъж съм ходила на преглед в София преди месец... но вече е крайно време да си избера личен акушер - гинеколог във Варана и да си ходя редовно на прегледи.
Благодаря предварително!!!
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Др.Тодорова при която родих и 2-та пъти.Страшно съм доволна и до края на живота си ще и благодаря!
Виж целия пост
# 2
Скоро имаше две подобни такива теми.И тогава и сега ще ти препоръчам/а ти можеш да си ги разгледаш другите мнения в другите теми/ д-р Мичев и д-р Танев в АГболница.Аз лично съм родила е двете си дечица при д-р Мичев и съм страшно доволна от него -той следи цялата ми бременност /води  и ж.к/ голям специалист,внимателен ,отговорен!!!
Виж целия пост
# 3
Моля дайте предложенията си и съветите... Hug Вече съм в третия месец и само веднъж съм ходила на преглед в София преди месец... но вече е крайно време да си избера личен акушер - гинеколог във Варана и да си ходя редовно на прегледи.
Благодаря предварително!!!
  bouquet

Аз бях при Петинка Цветкова, но в края на бременността си, и съжалявам, че не отидох по рано. Има и жени с много лошо мнение за нея, но аз съм доволна. Има си акушерки , които ти водят консултацията всеки месец. Пускат ти изследванията които са необходими и изобщо не се ослушват за тези неща. Иначе мога да препоръчам д-р Скочев от ОКРБ - аз родих при него (секцио). Много съм доволна и от него, но не работи с касата. Аз ходех и при двамата в края на бременността. 2 мнения никога не са излишни. Поне аз не можех да разчитам само на едно - като чета какви груби грешки допускат много от лекарите. Лека бременност и раждане   bouquet
Виж целия пост
# 4
д-р Ана Атанасова в Майчин дом. Тя ми следеше цялата бременност и при нея родих/секцио/. Мн съм доволна.
Виж целия пост
# 5
Аз съм много доволна от Д-р Скочев - ОКРБ Peace
Виж целия пост
# 6
Според мен кой ще ти води консултациите не е много важно, защото за мен те са си чиста формалност, но виж хубаво е да ходиш на 3-измерен или 4-измерен видеозон според интервалите, на които ти кажат.Аз лично съм ходила при Давидков и съм доволна, но малко солени са му станали прегледите - 80лв.(ходи се мисля 4-5 пъти за цялата бременност).
Виж целия пост
# 7
И аз съм доволна от д-р Давидков, но чувам, че цените му били малко ...според човека. Иначе като диагностик е отличен специалист!
Виж целия пост
# 8
Ето я темичката която ти трябва :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0

Аз лично ще търся през април доктор Танев! Grinning
Виж целия пост
# 9
Ако става въпрос за 3Д, д-р Уалид има такъв ехограф. Цената беше 35 лв със снимка миналото лято. В момента може да има промени в цената, но 80 лв  #Crazy , са си много паричики според мен. А само за една атракция...... Жизнено важните неща се виждат на 2Д така, че изобщо не е задължително да ходиш на 3 или 4Д , още по малко пък няколко пъти  Naughty
Виж целия пост
# 10
уФФФФ " любимата " ми тема ooooh! ooooh!
мнооого малко стават ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ходих при д-р Давидков всеки месец,много съм доволна.Родих в Аг при д-р Мичев и от него съм страшно доволна
Виж целия пост
# 12
Ако става въпрос за 3Д, д-р Уалид има такъв ехограф. Цената беше 35 лв със снимка миналото лято. В момента може да има промени в цената, но 80 лв  #Crazy , са си много паричики според мен. А само за една атракция...... Жизнено важните неща се виждат на 2Д така, че изобщо не е задължително да ходиш на 3 или 4Д , още по малко пък няколко пъти  Naughty
Всъщност не съм съгласна с теб, но всеки сам си решава. Аз лично си плащах спокойния сън докато бях бременна.
Виж целия пост
# 13
Д-р Капка Атанасова в Майчин дом.Тя ми води консултациите , при нея родих, а да не говорим , че си ходя при нея от 6-7г преди това. Мн е внимателна, добър специалист, изобщо доволна съм от нея. Естествено, кофтито е, че в Майчин дом излиза малко соленичко. Както бяха писали преди мен, смятам че така си осигурих добрия сън и спокойствие през бременността.   bouquet
Виж целия пост
# 14
Ако става въпрос за 3Д, д-р Уалид има такъв ехограф. Цената беше 35 лв със снимка миналото лято. В момента може да има промени в цената, но 80 лв  #Crazy , са си много паричики според мен. А само за една атракция...... Жизнено важните неща се виждат на 2Д така, че изобщо не е задължително да ходиш на 3 или 4Д , още по малко пък няколко пъти  Naughty
Всъщност не съм съгласна с теб, но всеки сам си решава. Аз лично си плащах спокойния сън докато бях бременна.

Питай който искаш лекар да ти обясни повече по въпроса. Аз не съм медик и няма да те убеждавам. Аз  съм била много спокойна през бременността, не защото са ме гледали на 3Д, а защото ме гледат специалисти, и то не един, а няколко. А като вярвате на такива шарлатани като Давидков, дето гледат само да ви вземат парите ..................(мое мнение) Всеки сам си решава къде и по колко да ходи. Въпрос на възможност и предпочитания. Но поне не обърквайте хората!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия