втора неуспешна операция на запушено слъзно каналче!

  • 861
  • 9
Здравейте!
МНого съм притеснена, искам да попитам има ли такива случай при някой от вас и какво следва оттук нататък.
Бяха запушени и 2те каналчета.След първата операция едното се оправи изцяло, а това което беше по-добре стана още по-зле.След 2рата операция на това оченце пак секрета стана повече от преди..
Какво значи това?? Че детето ми ще е вечно с "плачещо" око..????
Ако някой знае добър детски офталмолог моля препоръчайте ми( от Варна съм).
МЕРСИ!
 
Виж целия пост
# 1
Здравей,
и ние имахме запушено каналче и го оправихме с кърма и масажи. Мисля, че масажите вършат страхотна работа. Ето и една тема, която можеш да прочетеш
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267793.msg6539111#msg6539111
Дано се оправите бързо.
Виж целия пост
# 2
аз съм минала една със сина ми, и 4 неуспешни с каката ми! накрая контрова ми каза,4е пак ще се видим след 6 м на толкова правехме операциите!но в стаята след операцията,едно май4е ми каза за едни капки гаразон ,това преди 14г, още й благодаря, да можеше  да ми каже още в на4алото някой! за 4 дни се оправи окото!и ние сме от варна!масажите при нас не помогнаха, то не ,4е някой ми показа кое как и колко пъти, без подготовка правехме операциите, важното е,4е се оправи детето!
Виж целия пост
# 3
Мога да ти препоръчам д-р Кемилев във София - Александровска болница.gsm0887280600.Много е добър
Виж целия пост
# 4
Посети непременно д-р Пламен Хубанов от клиника"Св.Николай Чудотворец"
За какви операции говориш?За сондиране ли става дума?
За съжаление ние късно отидохме при него-вече се беше образувал отделен дренаж,който си стои и до момента(4г).Отпуши каналчето без сондаж,а лятото предстои операцийка за запушване на дренажа.Излекува "лениво"-то око на дъщеря ми ,а на мен лично ми е махал външно перде,така,че имам преки впечатления от него и ти го препоръчвам с 2 ръце-много добър специалист е!
Виж целия пост
# 5
ами да сондиране 5 бройки,(то си е интервенция,като видях с какво ги отпушват, пък и е пълна упойка)!  сега ни 4ака една на малката от птоза, умуваме къде, но има време!
Виж целия пост
# 6
Посети непременно д-р Пламен Хубанов от клиника"Св.Николай Чудотворец"
За какви операции говориш?За сондиране ли става дума?
За съжаление ние късно отидохме при него-вече се беше образувал отделен дренаж,който си стои и до момента(4г).Отпуши каналчето без сондаж,а лятото предстои операцийка за запушване на дренажа.Излекува "лениво"-то око на дъщеря ми ,а на мен лично ми е махал външно перде,така,че имам преки впечатления от него и ти го препоръчвам с 2 ръце-много добър специалист е!
Забравих да пиша ,че не работи със здравна каса.
Виж целия пост
# 7
amrianka- да за сондиране говоря.. мерси
Виж целия пост
# 8
Аз бих ти препоръчава д-р Галя Димитрова, д-р Попова и д-р Кемилев от Александровска болница, София. Видях, че си от Варна, но ако се налага елате и до София.
И сина ми, и дъщеря ми имаха запушени сълзни канали. И при двамата бяха отпушени след еднократна манипулация.
Успех.
Виж целия пост
# 9
При нас баткото имаше запушини очни каналчета още от раждането, едвам издържах  до 1г. и отидохме да ги отпушват в МА.След интервенцията се оправи само едното, казаха, че ще се наложи второ сондиране, но на мен стреса за детето ми се видя голям и не отидохме.Към втората годинка се отпуши от самосебе си.Наскоро нещо си беше замърсил очето, пак му потекоха сълзички, но нямаше нищо общо с онези зелени топчета, които му се образуваха в очетата...
Тези неща се израстват , стига да имаш достатъчно търпение, че определено е много неприятно и за детенцето и за майката постоянно да го бърше....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия