Направих алергия към спиралата

  • 3 010
  • 5
Специално пуснах тук тема за спиралата Masterpiece на Maxfactor и след положителните мнения се реших да си я взема. Обаче  още след първото нанасяне усетх че нещо ми дразни, но понеже много харесах ефекта не бързах да трия. На третия път, когато си сложих (първите два беше само за в къщи, за кратко) и излезнах очите ми започнаха да сълзят и да гноят  Sad Сега ми се ще да си взема друга спирала, по възможност с подобна, силиконова четчица, но направо изпадам в ужас, че отново ще направя алергия, а и финансовата страна на нещата не е за пренебрегване. Дайте съвет моля, какво да правя, има ли спирала, която да е за по-чувствителни очи? Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 1
Ами виж какво, върху много спирали пише 'за чувствителни очи', но това не означава абсолютно нищо за съжаление. Някои спирали се водят хипоалергенни, тоест ти например не би трябвало да имаш проблеми с тях, но и това не е гарантир, че няма да ти дразнят очите. Случвало ли ти се е преди такова раздразнение? Според мен е много вероятно да е от четката, защото съм ползвала една спирала с подобна четка, но не на тази марка и ми се стори много по-груба от стандартните четки. Ако си ползвала друго досега и не ти е правело проблем, по-добре се върни към него и като ти се успокоят очите, вземи си пак нещо ново.  Peace
Виж целия пост
# 2
МАстърпийс се води спирала за чувствителни очи. На мен не ми прави проблеми, а по принцип ползвам такива спирали, щото другите ми дразнят. Опитай, ако искаш, бялата на МАнхатън, лягала съм си даже с нея- нищо не ми е ставало. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 3
 И аз щях да пиша за бялата на Манхатън - за чуствителни очи и лещи е и струва 6-7 лв.  Peace
Виж целия пост
# 4
Преди да родя нямах проблеми с никакви спирали. Но откак се появи малката имам алергия към слънце, направих алергия към силиконовия сутиен, скоро към един компрес от мас и сода, а сега и към тази спирала  ooooh! А аз почти не ползвам грим, искам да ползвам спирала поне.
Виж целия пост
# 5
Като за начало не си слагай грим няколко дни, да не си докараш алергия от нещо друго...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия