Това нормално ли е-яде на 2-2.30 часа?

  • 963
  • 19
Здравейте,
Моето бебче яде на 2-2.30 часа,даже и през нощта.Затова искам да ви попитам това нормално ли е?Ние сме на АМ НАН НА.Дали това може да се дължи на млякото,да не би да не го засища?
Виж целия пост
# 1
Да,нормално е!
Виж целия пост
# 2
Съвсем нормално за тази възраст. Скоро ще мине на около 4 часа.
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай, това е съвсем нормално, ние ядяхме на всеки два часа, като по часовник, явно суче малко и се изморява и заспива и след два часа пак се събужда и пак иска. Важното е, че яде, радвай се
Виж целия пост
# 4
Колко мляко изпива на хранене?
Виж целия пост
# 5
по принцип е нормално,обаче след като сте на АМ не би трябвало да прави така според мен-затова може би не му стига количеството newsm78
за тази възраст горе долу трябва да пие около 120-130мл.,но всяко дете е различно разбира се.
Виж целия пост
# 6
По колко мляко пие и как разбираш, че е гладно. Ако пие по 120-130 АМ на 2 часа ми се струва много. Но бебче е много малко, ще регулира след 1-2 седмици Peace
Виж целия пост
# 7
Ние ядяхме на 3 часа на тази възраст, както и през нощта. Направи му следващия път повечко мляко. Интервалът не е повод за притеснения, но АМ се усвоява по-бавно и е хубаво да направи повечко почивка стомахчето.
Виж целия пост
# 8
Повече от нормално е.
Виж целия пост
# 9
И при нас понякога е така,особено когато не си е изпил цялото млякои е буден.И нощем не пропускаме през 3 часа.
Виж целия пост
# 10
Яде различно количество.Някой път 120 мл,друг 60 мл.Но повечето пъти яде по 100 мл.И всеки път връща мляко.Притеснявам се да не му претоваря стомахчето.Много рядко правим по-голям интервал от 3-4 часа.
Виж целия пост
# 11
толкова му се яде на бебчето прави му по 120 130 мл и колкото изяде имай търпение всичк  bouquetо ще се нормализира
Виж целия пост
# 12
Ние сме на същата възраст и също сме на НАН НА. Изяждат около 90 гр. на ядене през 3 часа и много добре се засищат. Мартин също почти всеки път връща от млякото. Всяко дете си е различно. Моите още от родилното си хапват по- малко отколкото трябва. Случвало се е да се будят и след 1,30 час и тогава давам водичка или чайче против колики.
Виж целия пост
# 13
Иво също беше така само че ние бяхме на кърма,мисля че щом е на АМ не би трябвало да не му стига.Една приятелка беше на НАН от началото и бебето ядеше на 2 часа смени млякото и почна да си яде на 3 часа!Ние от както минахме на АМ и тогава почна да яде на 3 часа!
Виж целия пост
# 14
Големият ми син също не устискваше до 3 часа между храненията през първите месеци. Пробвала съм няколко пъти да поотложа следващото хранене- нищо не се получи. Наддаде 2,5 кг. за 1 месец /никак не преувеличавам/ и порастна с 8 см. Лекарката ни "заплаши" с рахит. Бях наистина много притеснена. Не само заради рахита, а заради това интензивно нарастване. Бях безсилна да направя каквото и да било. Разбирах, че е гладен защото пищеше и не искаше нищо, но когато получеше млякото си и го изпиеше се отпускаше блажено.
Постепенно сам разреди храненията, но нощното си остана до близо година и половина и горница даже.
Малкият пък се будеше и се хранеше точно на 3 часа, като по часовник.
Децата са много различни, нали и те са си хора, все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия