Sinlac?

  • 569
  • 4
Как се приготвя тази каша? Някой да ме ориентира че няма никакво обяснение. Като начало ми трябват само две лъжички готов разтвор, пък то няма мерителна лъжичка
Виж целия пост
# 1
за първи път я чувам тази каша Thinking  а и всички каши които съм ползвала дасега нямат мерителни лъжици, а за мярка се ползват супени лъжици. от къде в Бургас я взе тази каша?
Виж целия пост
# 2
Искрено се надявам да не я опитате никога! Тя е за алергични деца Sad
Виж целия пост
# 3
Аз съм я ползвала само веднъж, в смисъл една кутия, защото имаше съмнения че щерката е с белтъчна алергия. Това е кашата на Нестле, ако не се лъжа. Ползвах супени лъжици, като разреждах като адаптираното мляко - 30 мл вода на 1 цупена лъжица каша. Предупреждавам обаче, че така става гъста за даване с лъжичка, а не със шише. Дано се оправите.  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 4
За оризовата на Нестле ли става вьпрос?имам указание преведено на бьлг,ама най сьщетвеното е:
вода-150мл,Синлак-50гр,5 равни супени льжици,приготвя се с преварена питейна вода,охладена до 50 градуса.....
щом ти трябват само две льжички май ще се наложи да я караш на око-аз правех така......1 супена льжица и доливамводичка докато стане кашичка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия