детски магазин Мечо Пух,в Горубляне

  • 10 148
  • 22
Здравейте мами!!!Пускам темичка за един много хубав детски магазин в София,Горубляне-Мечо Пух,за да ви попитам дали сте били там,дали ви е харесало и дали сте доволни от стоката коя се предлага и най вече от продавачките!!!Надявам се да ви заинтригувам..  newsm10  bouquet
Виж целия пост
# 1
Момичетата са страхотни там, винаги любезни и усмихнати, помнят си клиентите.
Цените са завишени, но с клиентските карти що годе става.
Виж целия пост
# 2
Два пъти съм ходила и наистина момичетата са много любезни, но като цени май води класацията за завишени такива Sad
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че цените са завишени. Просто продават само качествена стока. Много внимателно си подбират доставчиците. А и имат голямо разнообразие.
Виж целия пост
# 4
Ами възможно е да са завишени,но за сметка на това са наистина качествени,особено дрехите,има си и скъпи,но както знаете има хора които могат да си го позволят,не е ли така?Това с картите също е много добър ход,защото в много малко магазини има такива,да не говорим за един голям хипермаркет,в който с месеци ти я бавят картата!Определено имат качествени неща...
Виж целия пост
# 5
Аз пък не съм доволна. NaughtyПреди да се роди Никол исках да напазарувам от там люлка,столче за кола,ваничка с плот за повиване и магнифлекс дюшек.Нещата струваха около 650 лв. Карта и отстъпка нямаше.Казаха ,че за една седмица ще ми ги доставят.Седмиците станаха 3.Люлката казаха ,че била с нова цена.От 215 стана  290.Взех мострата ,която беше със спукан крак,пак нямаше отстъпка.С магнифлекса пак същата работа.Поръчах го на една цена дойде на друга. Плота за повиване изрично поисках да бъде в синьо и жълто, еми дойде в оранжево и бежово.Когато в нас отворих кашона плота за повиване беше скъсан.Върнах го и ми дадоха зелен.Липсваха някакви винтчета и мъжа ми трябваше сам да се оправя.Столчето за кола казах ,че го искам с цвят пепел от роза ,ами нямало такъв цвят.Аз им казвам, че съм виждала.Е ,накрая си го взех от Малечко.Когато ходя да си пазарувам дрешки за децата,собственичката винаги гледа така все едно ще ми ги подарява .Затова повече от там съм се зарекла да не пазарувам.
Съжалявам, че стана дълго,но трябваше да посоча причините от които не съм доволна.
Виж целия пост
# 6
moonlight
а ти аджеба откъде знаеш как подбират доставчиците си
 Joy
Виж целия пост
# 7
Аз също не съм доволна от тоя магазин.Най вече от продавачките.Правиш им 1000лв. оборот а те само си гледат часовниците и се вайкат , че наближавал часа да затварят.Като родих ,мъжо отиде там да пазарува ,но забравил картата., нямаше намаление.(за това ясно - виновни сме).
за Коледа щях да купувам подарък на дребната от там.Първо че звънях три пъти да питам дали имат въпросната играчка , те все незнаеха.След това казаха , че щом я има в сайта (не поня точно как беше) значи я имали.Поръчах я , чаках три седмици ,и поръчката ми все още се обмисляше.Накрая им се обадих по телефона и отказах.
Съжалявам ,че стана малко дългичко.
Виж целия пост
# 8

Явно си правят реклама на магазина...
Виж целия пост
# 9

Явно си правят реклама на магазина...

Мда, мисля, че темата е или от продавачка, работеща там или от собствениците.
Минавам покрай магазина по няколко пъти на ден, по път ми е към града и обратно към вкъщи, но съм влизала не повече от десетина пъти.Последния път, преди 2 месеца  може би, влизнах ей така, да разгледам и да купя нещо за децата, ако си харесам.Направи ми впечатление, че са заредили и други марки, които преди не продаваха, а аз предпочитам.Обикалях, обикалях и купих една гризалка за бебето, комплект залъгалки и друго не помня...Тогава продавачките бяха супер мили, особено едната, но се е случвало и да бързат да ме изгонят, защото след 2 мин им свършва работното време
Не ми харесва магазина, не знам защо...Дори за мляко, каша, пюре и подобни ходя до Младост.Дрешките не са от типа, който купувам за децата.
Виж целия пост
# 10
От там взехме креватчето на Емма. Ми, доволна съм. Веднага ми дадоха картата за намаление, та с отстъпката взехме подарък и на каката. Явно сме отишли доста преди да им свърши работното време. Но от тогава не съм ходила, защото е на супер неудобно място. Ако нямаш кола(както сме ние), е мисия особено трудна и не си струва.

А сайта им е супер зле.
Виж целия пост
# 11
moonlight
а ти аджеба откъде знаеш как подбират доставчиците си
 Joy

 newsm78Нещо май си сбъркал/а,не аз а desiat писа за доставчиците,аз само казах,че стоката е качествена,но всеки да мисли каквото си иска...Имам племенници и затова съм ходила там,понеже ми е близо,и реших да ви питам дали и вие сте били там,нищо повече!!! 
Виж целия пост
# 12
И се извинявам,че ви занимавах с моите приумици...не си губете времето да пишете в тази тема!
Виж целия пост
# 13
На мен пък ми звучи темата като - Я сега да видим мойте назначени момичета как си вършат работата.

Пак ще се повторя - мили, любезни и винаги като попитам нещо ми дават добър съвет.

И се извинявам,че ви занимавах с моите приумици...не си губете времето да пишете в тази тема!

аааааа, ще пишем, ще пишем - бъзикам те, но за дрешки на племенниците отивай в мол стамболийски на Бенетон има намалени стоки, все още - със сигурност ще харесаш нещо, аз си занулих дебитната карта там миналата седмица.
Виж целия пост
# 14
Благодаря ти meggyv, Grinning от много време се канех да отида да го разгледам този прословут мол,и сега имам още една причина да отида,но си мислех,че на Бенетон са скъпи,понеже обувките им са доста скъпички,но щом има намаление ще се разходя да ги видя,отново ти благодаря за съвета...  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия