кафявата черта на корема

  • 2 270
  • 55
кога ви се махна кафявата черта на корема.аз родих преди повече от 8 месеца и още ми седи??????????
Виж целия пост
# 1
Около година следзапочна да избледнява и след още 6 месеца съвсем избледня...
Виж целия пост
# 2
След около година след раждането изчезна напълно.
Виж целия пост
# 3
За 7 месеца почти е изчезнала, личи си съвсем лекичко.
Виж целия пост
# 4
Моята също не се е заличила напълно(родих преди 11 месеза).
Виж целия пост
# 5
След 1 година изчезна напълно, преди това с времето избледняваше, но не става изведнъж.
Виж целия пост
# 6
приблизително след година изчезна
Виж целия пост
# 7
Извинявам се за невежеството,ама някой може ли да ми каже каква е тази 4ерта Embarassed newsm78
Виж целия пост
# 8
Извинявам се за невежеството,ама някой може ли да ми каже каква е тази 4ерта Embarassed newsm78
белег от секцио
Виж целия пост
# 9
Все още си седи newsm78идея си нямам кога ще се махне
Извинявам се за невежеството,ама някой може ли да ми каже каква е тази 4ерта Embarassed newsm78
белег от секцио

Кафявата пигментна черта,не от секцио Peace
Виж целия пост
# 10
Извинявам се за невежеството,ама някой може ли да ми каже каква е тази 4ерта Embarassed newsm78
белег от секцио

 Grinning А защо я имат и майки, които са родили нормално? Mr. Green

"Възможно е кожата на корема да се пигментира и да се появи вертикална на пъпа кафява черта, която изчезва след раждането."

От тук
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти Julie, за информацията.Наистина незнаех досега,бременна сьм в деветия месец,но нямам такава 4ерта Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти Julie, за информацията.Наистина незнаех досега,бременна сьм в деветия месец,но нямам такава 4ерта Hug
И аз нямах и за това първото, което ми хрумна е за чертата от секциото  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Grinning А защо я имат и майки, които са родили нормално? Mr. Green
hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
да става въпрос за пигментната кафява черта прокарана през целия корем не белега ви от сецкио,но като стана на въпрос той след колко време избледня?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия