Баба МАРТа е при нас, МАРТенички върза тя, на силни мами и добри деца!

  • 22 693
  • 405
 Честита Баба Марта на всички ви! Да сте бели и червени, румени, засмени!
 До сега не съм пускала тема, ама като гледам май още спинкате в тоя хубав, слънчев, мартенски ден. Нека ни е хубав месеца, и освен моето бебе, да има много хубави новини за бебоците, които са на път, и да има много нови попълнения в  двучертичковата час на СПИСЪКЪТ!!!

 На Деси- Вихрогонче- Честит рожден ден!

 Много ви обичам! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!

Да сте бели и червени, да сте румени, засмени!
Виж целия пост
# 2
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ! Cher, пожелавам ти да е здрава, щастлива и късметлийка! Весел празник!

Честит Рожден Ден и на Вихрогонче!

Виж целия пост
# 3
Баба Марта бързала ,бързала мартенички вързала ......, а  на чакащите мами супер  бебоци  да  донесе  Hug Hug
Да сте живи ,здрави ,бели и червени с  бебоци вече угоени  Grinning
Много гуш от всички нас!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Честит Рожден ден на Вики! Големите около нея много да я слушат!    bigdance2
Честит Рожден Ден, Деси! Много щастие ти желая! И малките, и големите много да те слушат!  nbirthday Grinning

Честита Баба Марта!
, но и
Виж целия пост
# 5
Виж целия пост
# 6
Честита Баба Марта! Честит рожден ден на Вики и вихрогонче! Бъдете здрави и усмихнати  Hug
Виж целия пост
# 7
Честит първи рожден ден на Виктория!!!!!! Да е жива и здрава и все така жизнена и енергична Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честита баба Марта!!!!
Виж целия пост
# 8
Благодарим  за пожеланията bouquet
Денят беше супер уморителен. Сутринта с приятелчетата на Виктория, после с баби,дядовци, лели... Някои продължават да празнуват  Grinning, обаче мама си е вкъщи вече, щото кака Вики си ляга в 8 часа  Crazy
Сега ще разгледам снимките, имам чувството, че не направихме нито една сполучлива, защото Вики не стои на едно място да я снима човек... Като ги кача ще ви представим рожденичката. Единият тоалет беше специално ушит от баба и беше като мартеничка  Grinning
От сърце желая на всички ви да се връща тая радост. Не помня така да съм се вълнувала за мой рожден ден. Много е приятно, когато детенцето ти празнува.... Да не говорим обаче, че въобще не ми се вярва че мина тая 1 година  Rolling Eyes
Обичам ви   bouquet
Виж целия пост
# 9
Честита Баба Марта и от мен момичета!
Да сте живи и здрави и всички мечти да ни се сбъднат Hug!
Честит рожден ден на Вики, да е здрава и много, много щастлива  bouquet!
Виж целия пост
# 10
Честит Рожден Ден на Вики! Целият й живот да е белязан със символиката на днешния ден- слънчев, весел и жизнерадостен! Heart Eyes

Честит Рожден Ден и на Вихрогонче! Скорошно сбъдване на всичките й мечти!  bouquet  bouquet  bouquet

Честита Баба Марта, момичета! Бъдете живички и здравички и дай Боже само светли дни занапред! Hug
Виж целия пост
# 11
Честит първи рожден ден на Вики. Нека бъде здравичка и все такава хитруша, а животът й да е изпълнен с усмивки и успехи. За мама bouquet.
Честит рожден ден и на Вихрогонче. Нека следващата година ти донесе това, което най-много искаш smile3525.
На всички Честита Баба Марта. Бъдете живички и здравички. Kissing Heart
Виж целия пост
# 12
Честит РОжден ден ан малката ВИКИ  bouquet  bouquet

Честита БАБА МАРТА
брейй нямам време да пиаш. на ВЛади му растат ЗЪБКИ и откачам.рееев,ужас направо ooooh! #Crazy
мноог целувки от мен момичета  bouquet
Виж целия пост
# 13
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
Баба Марта я честитих в края на февруарската тема, но още веднъж пожелавам на всички ЗДРАВЕ и много  мартенички EFP този месец.
 Hug на всички
Виж целия пост
# 14
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  bg

Честита Баба Марта! Здраве и усмивки да ви донесе!

Много целувки на порастналата Вики. Да е здрава и щастлива и понякога да слуша мама.

Ние се завърнахме след двудневно пътешествие. Водихме Макс на гости на бабите му. Определено му харесва на детето да пътува.
По-късно ще се включа пак, че сега ме вика.
 Hug на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия