Врата на вход + домофон (Варна)

  • 1 598
  • 10
Някой да си е правил врата на входа скоро? За Варна става въпрос. Ако може да дадете координати на фирма.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Аз да побутна пак темата, че още не съм решила въпроса .....
Виж целия пост
# 2
На нас ни предстои същото (само че в София), и аз ще следя темата, нищо че питането е друг град.
Ще ходя и на Стройко-то и ако открия нещо подходящо ще пиша.
Засега само ходя и като папарак снимам входни врати на разни кооперации, които ми харесват Crazy, може и да ме бият някъде.

Нещо такова си представям:

Виж целия пост
# 3
Ох, хубави неща си представяш ти, ама аз имам сладури съседи, които си мислят, че за 1000 лв. ще намерят врата за чудо и приказ, че и домофонна система и пощенски кутии ще има  newsm78. Трябва да се размърдам из града май да събера 2,3 оферти и да им обясня нагледно как няма да стане така работата.

И аз зяпам хорските врати, но никъде не виждам стикер със името на фирмата, която ги е поставяла.
Виж целия пост
# 4
Ох, хубави неща си представяш ти, ама аз имам сладури съседи, които си мислят, че за 1000 лв. ще намерят врата за чудо и приказ, че и домофонна система и пощенски кутии ще има  newsm78.

И аз ги имам същите, на това отгоре сме и малко (общо 10 апартамента) и по тази причина въпросът с входната врата виси вече n-та година, но вече няма накъде, писна ми да се сблъсквам непрекъснато с поредните пишлемета-джебчии, решили да проверят какво има в мазетата или кой не си е включил алармата на колата в подземния паркинг Twisted Evil.
Всъщност основно 2-ма съседи създават проблеми, те не искат и изолация да си слагат (нямало нужда, разбираш ли) и са ми вързали ръцете тотално, вече обмислям и съдебни варианти Confused, другите също не си берем парите по дърветата.
Изобщо е за срам работата, на практика нова кооперация (на няма и 10 г.), в центъра на София, а циганиите като навсякъде Tired.
Виж целия пост
# 5
Не знам, малоумна работа. Панелката "кутийка" (лъсната имам предвид, лаф на баба ми), вън от вратата кенеф (извинете).
Аз пък чакам с надежда кога общината ще почне да събира глоби за кочина около блоковете и струпани боклуци по стълбищните площадки.
Виж целия пост
# 6
Майка ми поръчваха входна врата, ако не ти е спешно ще питам за координати тези дни и ще ти кажа-знам, че и домофоните смениха, защото предишната система вече се беше развалила...
Виж целия пост
# 7
Майка ми поръчваха входна врата, ако не ти е спешно ще питам за координати тези дни и ще ти кажа-знам, че и домофоните смениха, защото предишната система вече се беше развалила...

Много благодаря, питай ако не те затруднява!
Виж целия пост
# 8
Фирмата се казва Телеком, тел. е 615131, доколкото разбвах офисът се намира около Стоматологията, но като се обадиш сигурно ще ти обяснят по-точно. Тяхната врата е метална, с вградени пощенски кутии(постоянно някой вандалстваше над вратата и те избраха най-сериозния вариант Grinning). Същата фирма е поставила и домофона.  Дано да съм помогнала-успех с офертите!
Виж целия пост
# 9
Мерси Oopsy   bouquet. Имам телефона на тази фирма, всъщност имам само нейния телефон и исках да намеря поне още една оферта за да сравня.
Виж целия пост
# 10
Побутвам темата, че и на нас ни предстои да поставяме врата и домофона система. За съжаление и ние сме с такива съседи, които искат без пари да стане нещо.... Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия